Sierpień przyniesie nam nową energię! Czy to zasługa ognistego znaku zodiaku, jakim jest Lew? Bardzo możliwe! Już pierwszy tydzień tego miesiąca, czyli przedział 2 - 8 sierpnia 2021, zapowiada się jako czas pełen doznań, otwarcia się na nowości, udanych kontaktów (to akurat zapewne zasługa Merkurego, który najpierw znajdzie się w Słońcu, a następnie wkroczy do Panny). Co jednak to wszystko oznacza dla poszczególnych znaków zodiaków w kwestii miłości? Sprawdźcie!

Więcej na temat tego, co ogólnie przyniesie nam tydzień 2 - 8 sierpnia 2021, sprawdzicie w naszym horoskopie tygodniowym!

Horoskop tygodniowy miłosny – Baran

Pierwszy tydzień sierpnia zacznie się niestety mało romantycznie. Osoby spod znaku Barana będą musiały skupić się na załatwianiu różnych spraw związanych z pracą, rodziną, życiem. Gdzie tu znaleźć czas na miłość? Szczęśliwie Nów w Lwie 8 sierpnia przyniesie miłą odmianę. Sprawy zaczną się układać i znajdzie się więcej czasu oraz przestrzeni na umawianie randek, schadzek w sypialni, które będą przyjemnością a nie kolejnym zadaniem do odhaczenia. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Bykom na początku sierpnia będzie układało się przede wszystkim w sypialni! Pomogą w tym Wenus i Mars, czyli planety odpowiadające za miłość, ale i namiętność. Otwartość na eksperymenty, próbowanie nowości to coś, co Byki oraz ich partnerki czy partnerzy docenią. Zatem początek sierpnia będzie zdecydowanie udany i pełen wrażeń!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop erotyczny na sierpień 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Bliźnięta podejmą trudne, ale ważne decyzje. Zwłaszcza te tkwiące w relacjach, które je uwierają, w których czują, że brak im przestrzeni czy też po prostu mimo kolejnych prób ratowania nie ma poprawy. Szczęśliwie potem zostaje jeszcze trochę lata na szukanie szczęścia na własnych zasadach - cieszenia się życiem w pojedynkę lub szukania nowych obiektów westchnień.

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

U Raków w dniach 2 - 8 sierpnia raczej sielanka i stabilizacja. Osoby w związkach podejmą nawet takie decyzje, jak przedstawienie swojej wybranki czy swojego wybranka przyjaciołom i/lub rodzinie. Te w bardziej zaawansowanych relacjach zaczną być może myśleć o ślubie, dzieciach czy kredycie. Albo wszystkim na raz! 

Zobacz także:

Horoskop tygodniowy miłosny – Lew

Jeśli jesteś spod znaku Lwa, to miej się na baczności! Bo mimo że to twój miesiąc i emanujesz pozytywną energią, to niekoniecznie będzie to szło w parze z nastrojem twojego partnera czy partnerki. Miej się więc na baczności, bo na horyzoncie majaczy konflikt. Być może co do wizji przyszłości czy podziału obowiązków, jak i różnych innych oczekiwań. Szczęśliwie Merkury sprzyja w sierpniu rozmowom i rozwiązywaniu trudnych spraw, więc warto to wykorzystać i nie zamiatać spraw pod dywan, ale na bieżąco je omawiać!

Horoskop tygodniowy miłosny – Panna

Panny czekają niezapomniane chwile! Potrzeba zacieśnienia więzi w parze może spowodować, że poczujecie się jak na początku związku. Motyle w brzuchu gwarantowane! Z kolei samotne Panny będą rozwijały samomiłość, dbały o to, by najpierw zatroszczyć się o siebie, odkryć swoje potrzeby, a dopiero potem ewentualnie szukać miłości lub romansu. Jest to bardzo dobra kolejność!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź horoskop erotyczny na sierpień 2021 dla każdego znaku zodiaku!

Horoskop tygodniowy miłosny – Waga

Wagi będą w sierpniu także dbały o miłość. Z jednej strony te sparowane poczują, że trzeba bardziej się postarać, że miłość i seks nie robią się same. Oraz że druga strona w którymś momencie będzie miała dość zabiegania, proponowania, organizowania randek czy romantycznych wyjazdów. Dlatego pora wziąć sprawy we własne ręce i pokazać, że i wam zależy! Przejmijcie inicjatywę także jeśli odczuwacie głód miłości, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że początek sierpnia może przynieść wam szansę na poznanie kogoś wyjątkowego!  

Horoskop tygodniowy miłosny – Skorpion

Wolne Skorpiony na początku sierpnia mają szansę na romans! Dlatego miejcie oczy i uszy otwarte. A jeszcze lepiej odpalcie jakąś aplikacje randkową czy popytajcie znajomych, czy nie mogliby was z kimś ciekawy zapoznać. Od czegoś trzeba zacząć. Z kolei Skorpiony w związkach powinny być przygotowane na niesnaski, wręcz mogą się obawiać, że to koniec relacji. Szczęśliwie Merkury w Słońcu przybędzie z pomocą i szczera rozmowa oraz obopólna chęć pracy nad związkiem mogą zdziałać cuda!

Horoskop tygodniowy miłosny – Strzelec

U Strzelców też burzowe chmury nad związkiem powinno udać się przegnać. Byle szczerze porozmawiać, ustalić nowe zasady gry i jeszcze najlepiej do tego wybrać się na przykład na romantyczny weekend za miasto, by pielęgnować uczucie, ale też zadbać o inne przyjemności, które dobrze was nastroją do tego, by o siebie walczyć i dbać na co dzień.

Horoskop tygodniowy miłosny – Koziorożec

Single i singielki urodzone pod znakiem Koziorożca mogą poczuć rozczarowanie bezowocnym poszukiwaniem miłości i kolejnymi randkami, z których nic sensownego nie wynika. Cóż, czasem dobrze odpuścić, zwrócić się ku sobie, poczekać na bardziej sprzyjający czas. Początek sierpnia przyniesie zaś Koziorożcom sporo refleksji, potrzeby zajęcia się sobą, zastanowienia, czego naprawdę chcą. Ale gwiazdy będą czuwać! I mogą nagle postawić na drodze Koziorożca kogoś wartego uwagi!

Horoskop tygodniowy miłosny – Wodnik

Planeta miłości Wenus służy Wodnikom! Szykujcie się więc na intensywny tydzień randkowania, romansowania, flirtowania. Będzie się działo, krew będzie buzowała w żyłach. Czy w związku, czy szukając miłości i/lub romansu, osoby spod znaku Wodnika odczują korzystny układ planet i energię nowego miesiąca! Korzystajcie w pełni!

Horoskop tygodniowy miłosny – Ryby

Merkury, Wenus, Mars i Słońce sprzyjają Rybom w stworzeniu stabilnego związku. Czy to koniec niezobowiązującego randkowania od tygodni i czas na poważne deklaracje? Na to wygląda! Ale warto pamiętać, by nie dać się presji i bronić swoich granic, swoich potrzeb!