Nowy romans? Dogadanie się wreszcie z partnerką czy partnerem? Co przyniesie sierpień 2021, jeśli chodzi o nasze stosunki miłosne i seksualne? Jak układ planet wpłynie na naszą energię i kontakty z innymi osobami? Czy przypływ pozytywnej energii od ognistego Lwa zwiastuje przygody? Czytajcie i korzystajcie z drugiej połowy wakacji, wyciskając lato jak cytrynę!

Merkury w Słońcu na początku miesiąca ułatwi nam komunikację - od trudnych spraw po flirtowanie, zarówno w realu, jak i wirtualne.  Potem 8 sierpnia Nów w Lwie - będzie gorąco. I wtedy też warto zamarzyć o czymś, a następnie to realizować. Romans? Miłość? Odpal Tindera czy inną aplikację! Albo jeszcze lepiej - wyjdź do ludzi! Merkury nas jeszcze nie opuszcza i 11 sierpnia przenosi się do Panny - wtedy te wszystkie nasze marzenia zaczną się spełniać, o ile je odkryjemy i wprawimy w ruch. Z kolei 16 sierpnia Wenus podąża do Wagi, co też możemy odczuć jako więcej spokoju, tego, że sprawy układają się po naszej myśli. 22 sierpnia, kiedy zaczyna się sezon Panny, możemy poczuć presję mijającego lata i potrzebę zintensyfikowania życia, doświadczania, spotykania się, uprawiania seksu... Oczywiście co z tym zrobimy zależy tylko i wyłącznie od nas.

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Baran

Sezon spod znaku Lwa jest dla Baranów łaskawy: obfituje w okazje do prowadzenia miłosnych gier, flirtowania, przeciągania struny. Cóż, w sierpniu będzie jeszcze lepiej! Zazdrościmy! Wiesz, czego chcesz we flircie, w romansie, związkach i wraz z sierpniową energią idziesz po swoje, asertywnie, mówiąc, co lubisz, czego potrzebujesz, co możesz dać od siebie a co przekracza twoje granice. Twoja pozytywna energia zaraża, łatwo więc sobie zjednujesz ludzi, wchodzisz w różnego rodzaju nowe znajomości. Jeśli to wykorzystasz, sierpień będzie należał do ciebie, drogi Baranie, będzie pełen uniesień w sypialni i sielanki na co dzień, np. w stałym związku czy innej relacji. Wenus tylko jeszcze cię wspomoże! Więc działaj!

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Byk

Co u Byków w sierpniu? Błogość, zwrócenie się ku sobie, stawianie na własną przyjemność bez kompromisów. Sierpień może być więc dla Byków miesiącem samomiłości, self-care'u, regeneracji. Jednak zwrócenie się ku sobie i swoim przyjemnościom nie wyklucza zabawy w gronie innych osób! A jeśli chodzi o przyjemności stricte cielesne, to Merkury będzie ci sprzyjać w proszeniu o to, czego chcesz - o taką a nie inną pozycję, o erotyczny masaż, zmysłowe karmienie, kiedy masz zawiązane oczy. Jeśli ktoś się zgodzi, to bierz z tego garściami, zamknij oczy, wyłącz kontrolę i pozwól sobie odlecieć w 100%!

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Bliźnięta

Bliźnięta, które pozostają w nieudanych czy co gorsza nawet toksycznych związkach, poczują wraz z nadejściem nowego miesiąca, że czas na zmianę, wolność, rozpostarcie skrzydeł i szukanie szczęścia gdzieś indziej. I świetnie! Trzymamy kciuki za takie właśnie zmiany! To w ogóle będzie cały miesiąc rośnięcia w moc, mówienia „nie” tym osobom i sytuacjom, które ci nie odpowiadają. Chcesz kochać i uprawiać seks na własnych zasadach, masz dość kompromisów! I bardzo dobrze. Trzeba wycisnąć z tego lata przy wsparciu Merkurego najpierw w Słońcu, potem w Pannie, ile się da! Psst. Kiedy już ochłoniesz po pierwszym uderzeniu falą wolności, rozejrzyj się wokół, bo być może w pobliżu jest ktoś, z kim spędzisz namiętne chwile w upalną sierpniową noc, być może w ogóle nie jedną! Czy to będzie one night stand, romans czy poważna relacja? Kto wie! Warto mieć się na baczności!

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Rak

Raki niestety będą miały mimo korzystnego układu planet dość mało energii na początku sierpnia. Możliwe jest też odczuwanie rozdrażnienia w okolicach nowiu (8 sierpnia). Dlatego warto zaopiekować się tymi emocjami, zadbać o siebie. Szczęśliwie po nowiu uda się zacząć odzyskiwać energię, co zapewne zaowocuje poprawą relacji, wzrostem libido, obudzeniem się ochoty na przygody, na seksualne przyjemności. Warto z tej odzyskanej energii skorzystać i zaplanować randkę z partnerką czy partnerem, najlepiej kilkudniowy czy weekendowy wyjazd, podczas którego będziecie mogli oddać się spełnianiu seksualnych marzeń, które zwykle odkładaliście na półkę. To też świetna okazja, by zaopatrzyć się w podniecającą was bieliznę czy gadżety erotyczne, które dostarczą odświeżających wibracji. 

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Lew

Drogie Lwy, to wasz miesiąc! Wasz ogień będzie płonął intensywniej niż zwykle. Nowe pozycje, nowe gadżety erotyczne, śmiałe eksponowanie ciała na własnych zasadach (może warto pożegnać stanik, jeśli jest ci za gorąco osobo spod znaku Lwa?)... Będzie się działo! A wy będziecie mieli i miały w sobie niezmierzone pokłady śmiałości! Wasza energia będzie zaraźliwa. I oczywiście może się przełożyć na nieziemskie doznania w sypialni, nawet jeśli będziecie tam w pojedynkę i postawicie na seks solo. Po prostu wszystkie wasze zmysły będą szczególnie pobudzone a nowości, których będziecie próbować jeszcze podkręcą moc doznań i erotyczną atmosferę!

Zobacz także:

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Panna

Panny mogą poczuć w sierpniu, zwłaszcza pod koniec miesiąca, potrzebę powrotu do rytuałów, które ostatnio były pomijane, czy też ustanowienia nowych, poczucia stabilizacji i robienia czegoś dla siebie. Mogą to być zarówno sesje jogi i/lub medytacji, które pomogą lepiej osadzić się w swoim ciele, wsłuchać w siebie i swoje potrzeby, jak i partnerskie rytuały wzmacniające więź, cementujące relację, wyznaczające jej ramy. Warto o tym szczerze porozmawiać, co wam sprawia przyjemność, co byłoby dla was obojga przyjemnym sposobem na okazywanie sobie regularnie czułości i uwagi. 

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Waga

Drogie Wagi, sierpień to dla was czas zadbania o miłość! Zwłaszcza jeśli już ją macie! Nie pozwólcie, by natłok obowiązków sprawił, że zaprzepaścicie cenne uczucie i relację, która daje wam oparcie i bezpieczeństwo. Jednak nad relacją trzeba pracować. Wagi powinny zadbać o miłość. Cóż Wenus w Pannie potrafi sprawić, że w życiu najważniejsza jest dla ciebie praca, ale jednak należy ci się oddech i zadbanie o życie prywatne. Właśnie. Jeśli ono nie istnieje, jeśli tęsknisz do miłości i namiętności, to sierpień to świetna pora, by wziąć się za ten kawałek! Układ gwiazd ci sprzyja! I to właśnie życiu uczuciowemu przede wszystkim! Kroi ci się wolna Wago coś poważnego, a nie tylko romans (choć dobry romans nie jest zły, wiadomo). Pozwól sobie na to! 

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Skorpion

Także Skorpiony, podobnie jak Wagi, odczują w sierpniu, że żyje się nie tylko pracą! Co zatem? Smartfony w dłoń! Odpalcie aplikacje randkowe i szukajcie szczęścia! To piękny okres roku na randki! Chłodne wino w ciepły wieczór w restauracyjnym ogródku? Niby klasyka, ale jak inaczej poznać drugą osobę, dowiedzieć się o niej, co trzeba, powiedzieć o sobie, uwieść słowem i gestem? Żeby potem przenieść się do mieszkania. Do sypialni. A może do hotelu? Na łonie natury też byłoby miło, ale warto pamiętać, że za to grozi mandat. W każdym razie Skorpiony w sierpniu mają szansę na udane randkowanie, na dłuższy romans także. A czy na "żyli długo i szczęśliwie"? Niekoniecznie, jeszcze nie teraz. Ale trzeba zacząć próbować! Przy okazji biorąc to, co daje nam los!

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Strzelec

Merkury pomoże ci porozumieć się wreszcie z partnerką / partnerem. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że to jeszcze nie koniec! Więc głowa do góry! Zacznijcie od rozmowy, nie bójcie się poruszać najtrudniejszych wątków - kiedyś trzeba. I warto to zrobić, skoro wam zależy! Zadbajcie by nic was nie rozpraszało, ale by atmosfera była przyjemna. Kiedy uda wam się dogadać, dość szybko odczujecie poprawę w różnych sferach życia, włącznie z seksem, którego brak czy też złe wibracje podczas niego totalnie uprzykrzały wam życie!

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Koziorożec

Osoby spod znaku Koziorożca, które są singlami i singielkami, poczują w sierpniu potrzebę odpoczęcia od poszukiwań miłości i romansów, będą miały dość rozczarowań, odinstalują aplikacje randkowe i w ogóle. To wbrew pozorom nie taki zły pomysł i poddanie się. Warto odpocząć, zastanowić się, czego się tak naprawdę od życia chce, czy koniecznie potrzeba nam związków i innych tego typu atrakcji? Może warto docenić uroki życia w pojedynkę, zacząć z tego korzystać pełną parą. Żyjąc tak, może się nieoczekiwanie okazać, że odkryjemy, że w pobliżu jest ktoś wart uwagi i czy też miłość spotka nas niespodziewanie. A może to być oczywiście też miłość do samego czy samej siebie.

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Wodnik

Wodniki i Wodniczki będą randkować w sierpniu pełną parą! Lato miłości? Jak najbardziej. Choć może raczej ciągłej ekscytacji, kim będzie kolejny randkowicz czy randkowiczka. Czy to właśnie TEN czy TA?  Ta zabawa może nie mieć końca! Ale czy lato nie jest od tego, by się bawić? Byle nie cudzymi uczuciami! W każdym razie osoby spod znaku Wodnika w sierpniu 2021 postawią na eksperymentowanie na (seks)randkach, gruntując swoje miłosno-erotyczne preferencje. Dopiero jakoś jesienią wyciągną wnioski z tego i zaczną się rozglądać bardziej świadomie, podejmować decyzje i dążyć do jakiejś stabilizacji. 

Horoskop seksualny na sierpień 2021: Ryby

Rybom pisane poważne związki w tym miesiącu. Jeśli już je tworzą, to nie wykluczone, że czekają je zaręczyny czy może nawet spontaniczny ślub! Z kolei tym bardziej wolny elektronom spod znaku Ryb pisane miłości na dłużej, a przynajmniej romanse, bo kto powiedział, że te nie mogą być poważ i nie może się z nich urodzić jakieś konkretne uczucie. Cóż język cielesny służy temu bardziej abstrakcyjnemu, namiętność bardzo często wyprzedza miłosć i nie ma się co na to obrażać.