Wkraczamy w sierpień pełną parą! Co przyniesie rozpoczynający się właśnie tydzień poszczególnym znakom zodiaku? Sprawdź nasz horoskop tygodniowy, by dowiedzieć się, co cię czeka w pracy, miłości, ogólnie: życiu. A dzięki temu lepiej przygotujesz się do nadchodzących dni. Uprzedzamy: poniedziałek zacznie się powolutku, niespiesznie, ale już bliżej południa nastąpi mocna zmiana! Co konkretnie wydarzy się w tym tygodniu? Spoiler alert: pierwszy tydzień sierpnia zacznie się z przytupem! To czas na podbijanie świata!

Horoskop tygodniowy na 2 – 8 sierpnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Nowy tydzień rozpocznie się jeszcze Księżycem w Byku, czyli czasem dobrym na zwolnienie zwrócenie się ku zmysłom i naturze. Jednak z tej mocno weekendowej aury będzie trzeba szybko się otrząsnąć! Bo już w poniedziałek Księżyc przechodzi do znaku Bliźniąt.

Co oznacza Księżyc w Bliźniętach, który będzie gościł tam do 4 sierpnia do końca dnia? Krótko mówiąc: ciekawość świata, zastrzyk pozytywnej energii do działania. To dobry czas na rozpoczynanie nowych nowych projektów czy nawiązywanie nowych, owocnych znajomości, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Będziemy chciały i chcieli więcej: wiedzy, kontaktów, przeżyć. Czyli to dobry czas na czerpanie z życia pełnymi garściami. Jeśli akurat jesteście na urlopie, to chłońcie to, co wokół was i spisujcie inspiracje, kreatywne pomysły. Jeśli zaś urlop za wami lub dopiero przed, wykorzystajcie swoją energię do tego, by zrobić na przykład to, co od dawna odkładaliście, choćby kurs języka, odwiedzenie dawno niewidzianej rodziny czy znajomych.

Ale na tym nie koniec. Bo na początku sierpnia, zatem w tygodniu 2 - 8 sierpnia 2021 roku, Merkury, planeta sterująca komunikacją międzyludzką, gości w Słońcu. Co dla nas oznacza Merkury w Słońcu? To dobry czas na popchnięcie do przodu wspomnianych już zaległych czy odwlekanych spraw, jak i załatwienie z sukcesem różnego rodzaju interesów, ale też dogadanie się z bliskimi osobami, znalezienie nici porozumienia. Warto więc w tym czasie podjąć tematy, które wydawały się do tej pory trudne z różnych powodów. 

Generalnie sierpień, przepełniony energią Lwa, którego żywiołem jest Ogień, to czas, kiedy warto poczynić plany i intencje na przyszłość. I to takie bardzo śmiałe! Szczególnie sprzyja temu data 8 sierpnia, kiedy to czeka nas Nów Księżyca w Lwie.

A jeśli chcecie znać detale, co do waszego życia miłosnego w tygodniu 2 - 8 sierpnia 2021 roku, koniecznie sprawdźcie aktualny horoskop miłosny!

 

Zobacz także: