Horoskop tygodniowy miłosny: Baran

Urodziłaś się pod znakiem Barana i jesteś w związku? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, zaproponuj swojemu partnerowi / swojej partnerce szczerą rozmowę. Dzięki temu wyjaśnicie sobie niektóre sprawy i unikniecie niektórych problemów. Jesteś singielką? W takim razie gwiazdy radzą, abyś uważała na osoby, które niedawno pojawiły się w twoim życiu. Nie wpuszczaj ich od razu do swojego świata, bo (niestety) możesz tego pożałować.  

Horoskop tygodniowy miłosny: Byk

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Byka i jesteś w związku, w tym tygodniu spędź nieco więcej czasu ze swoim partnerem / ze swoją partnerką niż zwykle. Chwile tylko we dwoje / we dwie bardzo korzystnie wpłyną na waszą relację. Jesteś singielką spod znaku Byka? W takim wypadku przygotuj się na wyjątkowe spotkanie. Zapamiętasz je na długo (podobnie jak osobę, która pojawi się na twojej drodze i okaże się sprawcą / sprawczynią całego zamieszania). 

Horoskop tygodniowy miłosny: Bliźnięta 

Bliźnięta to twój znak zodiaku? W taki razie (niezależnie od tego, czy jesteś w związku czy należysz do grona singielek) w rozpoczynającym się właśnie tygodniu pójdziesz na niesamowitą randkę. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że będziesz się świetnie bawić. Zodiakalne Bliźnięta, które są w związkach, poczują, że mają u boku właściwą osobę. Z kolei singielki nabiorą ochoty na kolejne spotkanie – jeśli należysz do tego grona, nie bój się mówić o tym głośno. 

Horoskop tygodniowy miłosny: Rak

Zodiakalne Raki powinny przygotować się na bardzo spokojny tydzień, jeśli chodzi o związki czy uczucia. Należysz do tego grona? W takim razie możesz zapomnieć o miłosnych uniesieniach, płomiennych romansach czy niezobowiązującym flircie w ciągu nadchodzących dni. Gwiazdy rekomendują, by skupić się na pozytywach – nie musisz obawiać się problemów uczuciowych w najbliższym czasie, poza tym (w końcu!!!) trochę odpoczniesz.