Horoskop tygodniowy na 21-27 czerwca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Zastanawiasz się, co przyniesie najbliższa przyszłość? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, nie mogłaś trafić lepiej. Prezentujemy horoskop tygodniowy na 21-27 czerwca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku, dzięki któremu dowiesz się, jak obecny układ planet wpłynie na twoje życie prywatne i zawodowe, a tym samym lepiej zorganizujesz najbliższe dni. Sprawdź, co mówią gwiazdy!

Pełnia Truskawkowego Księżyca w czerwcu 2021

Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie naprawdę wyjątkowy. Właśnie dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować. 24 czerwca 2021 roku o godz. 20:40 (czasu polskiego) dojdzie bowiem do Pełni Truskawkowego Księżyca, zwanej również Pełnią Różanego Księżyca bądź Gorącą Pełnią. Co to oznacza? I jak to zjawisko wpłynie na nasze życie? 

Pełnia księżyca w znaku Koziorożca, którą będzie można zaobserwować w najbliższy czwartek, to idealna okazja do tego, by zastanowić się nad swoim życiem – swoim miejscu we wszechświecie. Usiądź wygodnie, pomyśl, a następnie odpowiedz sobie na pytania, czy jesteś tu, gdzie chcesz być i robisz to, co kochasz – czym nadal chciałabyś się zajmować. Jeżeli odpowiedź na (przynajmniej) jedno z tych pytań będzie negatywna, weź pod uwagę zmiany. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że warto żyć na własnych zasadach, konsekwentnie dążyć do wyznaczonych sobie celów i spełniać marzenia! 

Co więcej, będziesz chciała dokonać czegoś wyjątkowego. To świetnie. Masz w sobie ogromną siłę i motywację do działania. Ale nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Gwiazdy radzą, abyś najpierw na spokojnie sprawdziła, jakie masz opcje, dokładnie je przeanalizowała i dopiero wtedy obrała kierunek, w którym chcesz się rozwijać. Całość może potrwać nieco dłużej, ale efekty twojej pracy okażą się naprawdę spektakularne – na pewno tego nie pożałujesz. 

To także świetny moment, by poszukać, a następnie złapać i utrzymać balans pomiędzy życiem prywatnym oraz zawodowym. Na początku może okazać się to trudne (szczególnie, jeśli ostatnio dużo pracujesz, nie potrafisz się „wyłączyć”), ale Koziorożec na pewno wyciągnie do ciebie pomocną dłoń, a tym sam wesprze we wszystkich działaniach. 

Nie zapominaj o chwilach tylko dla siebie, dzięki którym będziesz mogła zbudować wyjątkową relację z sobą, a także (po prostu) trochę odpocząć. A powiedzmy sobie szczerze: bardzo tego teraz potrzebujesz. 

Pełnia Truskawkowego Księżyca – gdzie i kiedy oglądać?

Pełnię Truskawkowego Księżyca będzie można zaobserwować 24 czerwca 2021 roku, czyli w najbliższy czwartek. Chcąc go lepiej widzieć (albo zrobić lepsze zdjęcia), warto wyjechać za miasto, gdzie nie ma zbyt wielu źródeł sztucznego światła. Nie spodziewaj się jednak, że twoim oczom ukaże się księżyc w odcieniach czerwieni i różu. Przybierze on subtelne – złote barwy. Skąd więc jego nazwy? Określenie Pełni Truskawkowego Księżyca pochodzi od trwającego właśnie sezonu na truskawki, Pełnia Różanego Księżyca wziął się od okresu, w którym kwitną te kwiaty, natomiast Gorąca Pełnia ma związek z początkiem lata oraz pierwszymi falami upałów. Warto również dodać, że czerwcowa pełnia księżyca w znaku Koziorożca będzie ostatnią – wiosenną pełnią w tym roku.

Zobacz także: