Horoskop tygodniowy miłosny – Baran 

Jeżeli urodziłaś się pod znakiem Barana, pamiętaj, że jesteś jedyną osobą, która powinna decydować o twoim życiu (nie tylko uczuciowym) – i to niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy należysz do grona singielek. Gwiazdy mówią, że (niestety) jest w twoim otoczeniu ktoś, kto spróbuje wpłynąć na podejmowane przez ciebie decyzje, a do tego sporo namiesza. Co możesz zrobić w tej sytuacji? Bądź asertywna i słuchaj swojej intuicji – ona na pewno cię nie zawiedzie. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Byk

Należysz do grona zodiakalnych Byków? W takim razie ten tydzień upłynie ci pod znakiem flirtu oraz miłosnych uniesień. Nie bój się „łóżkowych” eksperymentów. Wykorzystaj ten czas na dobrą zabawę (gwiazdy nie mają wątpliwości, że bardzo jej teraz potrzebujesz!) oraz na budowanie relacji – nie tylko z ewentualnym partnerem / ewentualną partnerką, ale przede wszystkim z samą sobą. Warto!

Horoskop tygodniowy miłosny – Bliźnięta

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt i jesteś w związku? W takim wypadku przygotuj się na drobne problemy. Chcąc szybko je pokonać, szczerze porozmawiaj ze swoim partnerem / swoją partnerką. Razem jesteście bowiem silniejsi / silniejsze. Jeśli natomiast należysz do grona singielek, możesz odetchnąć z ulgą. Gwiazdy zapowiadają bardzo dobry tydzień i… spotkanie z kimś bardzo interesującym, którego długo nie zapomnisz. 

Horoskop tygodniowy miłosny – Rak

Jeżeli Rak to twój znak zodiaku i jesteś w związku, w tym tygodniu poświęć nieco więcej uwagi swojemu partnerowi / swojej partnerce. Zaplanujcie Majówkę 2021 tak, abyście mogli / mogły spędzić trochę czasu tylko we dwoje / we dwie. To na pewno dobrze wam zrobi. Jesteś singielką? W takim razie czeka cię bardzo spokojny tydzień w miłości. Wykorzystaj go na (w pełni zasłużony) odpoczynek oraz na przemyślenia związane z towarzyszącymi ci na co dzień uczuciami.