Co wydarzy się w twoim życiu w ciągu najbliższych dni? Oto horoskop tygodniowy na 1-7 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku, dzięki któremu lepiej zaplanujesz swoją przyszłość. Sprawdź, jak obecny układ planet wpłynie na takie aspekty twojego życia jak kariera, finanse, zdrowie oraz miłość. Możesz być zaskoczona!

Horoskop tygodniowy na 1-7 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku

Rozpoczynający się właśnie tydzień będzie bardzo intensywny dla osób, które urodziły się pod znakiem Barana. Jeżeli należysz do tego grona, przygotuj się na poważne zmiany w swoim życiu. Mogą być one związane z karierą lub uczuciami – według gwiazd, pierwsze szczegóły na ten temat poznasz już w lutym 2021. Jesteś gotowa na totalną rewolucję?

Baran - horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>

Zodiakalne Byki również nie mogą liczyć na chwilę wytchnienia. Osoby, które urodziły się między 20 kwietnia a 22 maja, powinny zwrócić szczególną uwagę na swoje finanse (oraz prędkość, z jaką się „rozchodzą”). Zastanów się, czy dobrze nimi gospodarujesz i wdróż ewentualny plan naprawczy dla swojego konta. Jeśli między 1 a 7 lutego 2021 podejmiesz właściwe decyzje związane z pieniędzmi, możesz być niemal pewna, że kolejne dni, a nawet tygodnie będą dla ciebie bardzo dobre. I to nie tylko pod względem finansowym!

Urodziłaś się pod znakiem Bliźniąt? W tym tygodniu przyda ci się trochę ruchu. Ale, uwaga. Wcale nie chodzi o udział wyścigu o tak zwaną „idealną” (czyli nierealną) sylwetkę. Sport pozwoli ci rozładować negatywne emocje, stres (na którego brak niestety nie możesz narzekać), a co za tym idzie: korzystnie wpłynie na twoje samopoczucie. Spróbuj czegoś zupełnie nowego albo wróć do dyscypliny, z którą byłaś związana w przeszłości. Jogging, pilates, joga, a może boks? Możliwości jest wiele!

Panna to twój znak zodiaku? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, nadchodzące dni nie będą dla ciebie najprzyjemniejsze. Najwyższa pora rozprawić się z toksycznymi osobami, których (niestety) nie brakuje w twoim otoczeniu. Komu naprawdę zależy na twoim szczęściu? Kto okazuje ci realne wsparcie, kibicuje ci, jest przy tobie nie tylko wtedy, gdy jest dobrze, ale również, kiedy nie czujesz się najlepiej? Odcięcie się od niektórych znajomych nie jest najprostsze, ale z całą pewnością wyjdzie ci na dobre. Gwiazdy ci sprzyjają i nie mają wątpliwości, że masz w sobie ogromną siłę! Powodzenia. 

W przeciwieństwie do osób urodzonych między 23 sierpnia a 22 września, zodiakalne Skorpiony mogą odetchnąć z ulgą. Nadchodzące dni przyniosą ci wiele dobrego. Jeśli od jakiegoś czasu zwlekasz z podjęciem jakichś decyzji czy ze zrealizowaniem ważnych dla siebie projektów, to idealny moment na ich domknięcie. 

Osoby spod znaku Strzelca nadal muszą mierzyć się z kłopotami w życiu prywatnym. Spróbuj zamknąć niektóre sprawy – dzięki temu poczujesz ogromną ulgę. W tym tygodniu możesz popracować także nad organizacją swojego czasu wolnego. Pomocny może okazać się kalendarz albo planner (papierowy bądź wirtualny – to zależy wyłącznie od twoich preferencji). 

Na jakim aspekcie swojego życia powinny skupić się osoby urodzone pod znakiem Wodnika? Przede wszystkim na swojej rodzinie. Jeśli należysz do grona zodiakalnych Wodników, poświęć swoim bliskim nieco więcej czasu i uwagi niż zwykle. Oczywiście obecna sytuacja nie sprzyja spotkaniom (szczególnie ze starszymi członkami i członkiniami rodziny). Ale zawsze możesz zadzwonić albo połączyć się z nimi za pośrednictwem komunikatora czy platformy społecznościowej. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 1-7 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku

Czego możemy spodziewać się w miłości? W powietrzu czuć już nadchodzące Walentynki. Ale jeszcze sporo może się wydarzyć, zanim zaczniemy obchodzić tegoroczne święto zakochanych. Dlatego miej oczy dookoła głowy. 

W tym tygodniu osoby, które urodziły się pod znakiem Raka, powinny skupić się wyłącznie na miłości do samej siebie – okazać sobie nieco (albo trochę więcej!) dobra i czułości. Zadbaj o swoje ciało, jak również o duszę. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że wyjdzie ci to na dobre. Jesteś w związku? W takim razie możesz być pewna, że twojemu partnerowi / twojej partnerce spodoba się ta odrobina egoizmu.  

Zodiakalne Wagi na pewno nie będą narzekać na nudę, jeśli chodzi o kwestie związane z uczuciami. Osoby urodzone między 23 września a 22 października mogą liczyć na dobrą zabawę przede wszystkim pod koniec tygodnia (w dniach 6-7 lutego 2021). Planujesz coś specjalnego na najbliższy weekend? 

Kolejny znak zodiaku, któremu pierwszy tydzień lutego upłynie pod znakiem dobrej zabawy, to Koziorożec. Jeśli urodziłaś się na przełomie grudnia i stycznia, czeka cię wyjątkowa randka! Spotkanie okaże się naprawdę udane. Dlatego Koziorożce, które są w związku, zrozumieją, że mają u swojego boku naprawdę cudowną osobę. Natomiast singielki spod tego znaku zodiaku będą chciały kontynuować tę znajomość.  
 
Z kolei zodiakalnym Lwom i Rybom nadchodzące dni upłyną pod znakiem totalnego – miłosnego szaleństwa. Osoby, które urodziły się między 23 lipca a 22 sierpnia, będą chciały trochę poeksperymentować w łóżku (albo poza nim). Pamiętaj, że jedyne, co cię ogranicza, to własna wyobraźnia. A wspomniane już Ryby nabiorą ochoty na więcej. Gdyby tylko mogły, przez najbliższe dni nie wychodziłyby z sypialni.  

Ryby – horoskop, znak zodiaku, data urodzin, symbolika >>>