Rozpoczynamy kolejny tydzień. To czas nowych wyzwań, możliwości, jak również duchowego odrodzenia. A to za sprawą nowiu księżyca w znaku Byka, do którego dojdzie już niebawem, a mianowicie 11 maja 2021 roku o godz. 21:01. Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku, aby lepiej zaplanować dni od 10 do 16 maja, a tym samym przybliżyć się do postawionych sobie celów i marzeń. 

Horoskop tygodniowy na 10-16 maja 2021 roku. Jak nów księżyca w Byku wpłynie na twoje życie?

Nów księżyca w maju 2021, który będziemy mogli zaobserwować już w najbliższy wtorek, to absolutnie wyjątkowe zjawisko. Warto się do niego odpowiednio przygotować. W jaki sposób? Spieszymy z odpowiedzią! Bykiem, czyli znakiem zodiaku, w którym zagości księżyc, włada Wenus. Dlatego w rozpoczynającym się właśnie tygodniu warto zwrócić szczególną uwagę na sprawy związane z miłością i uczuciami. 

Jednocześnie warto pamiętać, że nów księżyca to pewnego rodzaju nowy początek. W ciągu najbliższych dni zastanów się więc nad sprawami, które mają bezpośredni związek z twoim życiem uczuciowym. Co w nim lubisz? Co twoim zdaniem warto zmienić? Odpowiedz sobie na te pytania, a następnie zacznij wdrażać ewentualny plan naprawczy. Pamiętaj, by kierować się tym, co jest dla ciebie najbardziej korzystne, a nie tym, co radzą inni – w końcu znasz siebie najlepiej ze wszystkich i jesteś jedyną osobą, która powinna decydować o własnym życiu. 

Nie bój się zmian, ponieważ Wenus, która rządzi zodiakalnym Bykiem, ma cię w swojej opiece. Warto również wspomnieć, że podczas nowiu księżyca w maju 2021 roku poczujesz niesamowitą energię. Dzięki niej łatwiej ci będzie uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

W tym tygodniu nie zapominaj również o miłości do samej siebie. Nie szczędź sobie przyjemności (nie tylko tych drobnych), miłych słów oraz gestów. To właśnie one pozwolą ci zbudować wyjątkową relację z samą sobą. A ta jest naprawdę ważna. Warto się o tym przekonać jak najszybciej.