Nowy tydzień, nowy układ gwiazd, nowe możliwości! Sprawdźcie z nami, co wydarzy się  między 15 a 21 listopada 2021 roku! Wykorzystajcie jak najlepiej zjawiska na niebie, by rozwiązać zaległe sprawy, spotkać kogoś ważnego... Specjalnie dla was mamy horoskop tygodniowy i piszemy o zbliżającej się wielkimi krokami pełni Księżyca! Oto, co mówią gwiazdy!

Horoskop tygodniowy na 15-21 listopada 2021 roku dla każdego znaku zodiaku

Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 15-21 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku i sprawdź, co cię czeka! Do 17 listopada możemy czuć, że wszystko się wlecze, że kosmiczna energia wręcz nas hamuje. Nie ma co się jednak złościć, ale warto wykorzystać ten czas, zrewidować swoje cele, plany, przyjrzeć się swoim emocjom, zadbać o siebie i bliskie nam osoby, wziąć głęboki oddech i przygotować się na szybki bieg spraw. Bo już za chwilę zacznie się prawdziwa świąteczna gorączka! Kiedy tylko nastąpi listopadowa pełnia możemy być pewne i pewni, że coś się odblokuje. Przyjdzie czas na domykanie spraw, jak i podejmowanie śmiałych kroków, które będą prowadziły do dużych zmian w życiu. 21 listopada zacznie się zaś sezon Strzelca (pod tym znakiem zodiaku urodziła się między innymi Britney Spears i jak się okazuje końcówka roku będzie dla niej łaskawa, bo wreszcie może układać życie po swojemu). A Strzelec zwiastuje nowości, przygody, przekraczanie granic, pokonywanie własnych słabości i ograniczeń.

Pełnia Księżyca w listopadzie 2021, czyli Pełnia Bobrzego Księżyca - kiedy to zjawisko pojawi się na niebie?

Listopadowa pełnia Księżyca nazywana jest Pełnią Bobrzego Księżyca, ale także Ciemnym Księżycem czy też Mroźnym Księżycem, gdyż ma ona być zapowiedzią nieuchronnie nadciągającej do nas zimy, brrr. Gdzie i kiedy obserwować Pełnię Bobrzego Księżyca? Pełni możemy się spodziewać jak zwykle w połowie listopada, a dokładnie już pod koniec tygodnia, czyli w piątek 19 listopada! Warto wiedzieć, że 19 listopada będziemy miały i mieli do czynienia nie tylko z pełnią. Czeka nas również tego dnia częściowe zaćmienie Księżyca w Byku. Jednak zjawisko nie będzie możliwe do zaobserwowania w Polsce. Za to pełnię będzie można spokojnie zobaczyć gołym okiem z każdego zakątka naszego kraju, o ile niebo będzie bezchmurne.

Sprawdź swój horoskop miłosny na tydzień 15-21 listopada 2021 roku!

Jak wpłynie na nas Pełnia Bobrzego Księżyca?

Listopadowa pełnia Księżyca w Byku jak to pełnia - na życie większości z nas może mieć wpływ, mniej lub bardziej odczuwalny. Od naszego nastroju zaczynając na tym, jak potoczą się ważne sprawy, kończąc. Bez wątpienia tegoroczna Pełnia Bobrzego Księżyca będzie ważnym punktem zwrotnym, raczej w pozytywnym sensie: może być pomocna w domykaniu spraw, pomagać w uwolnieniu się od tego, co nam ciąży, nie służy (np. toksyczne otoczenie). Wyzwoli potrzebę zmian, zrobienia kroku naprzód, rozwoju, nauki.