Za nami Walentynki. To znaczy, że opuszcza nas energia Wodnika, a tym samym rozpoczyna się sezon Ryb, czyli ostatniego znaku zodiaku. Uwaga, już niebawem twoja romantyczna natura da o sobie znać. Co więcej, odczujesz silną potrzebę niezależności. Jeżeli ktoś będzie próbował odebrać ci wolność, nie będziesz kryła swojej złości. Wręcz przeciwnie. Co jeszcze wydarzy się w najbliższej przyszłości? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy na 15-21 lutego 2021 dla wszystkich znaków zodiaku, a następnie dokładnie zaplanuj nadchodzące dni

Horoskop tygodniowy na 15-21 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku

Urodziłaś się pod znakiem Barana? W takim razie w tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na swoje finanse. Ostatnio zupełnie nie kontrolujesz swoich wydatków. Jeżeli dalej tak pójdzie, pod koniec miesiąca znajdziesz się w bardzo trudnej sytuacji. Gwiazdy zaznaczają, że nie jest to najlepszy moment na pożyczanie pieniędzy (nawet od bliskich i zaufanych osób). O dokładnym planowaniu budżetu powinny pomyśleć również osoby spod znaku Skorpiona. Być może ogarnięcie spraw finansowych będzie pierwszym – a jednocześnie bardzo ważnym krokiem do powstrzymania chaosu, który od dawna panuje w twoim życiu prywatnym? 

Twój znak zodiaku to Byk? Gwiazdy wiedzą, że od dawna marzysz o podwyżce. Powinnaś udowodnić swojemu przełożonemu / swojej przełożonej, że naprawdę na nią zasługujesz. Przedstaw wszystkie argumenty „za”, przypomnij swoje zasługi i opowiedz o tym, co jeszcze możesz zrobić dla firmy, w której pracujesz. Szef / szefowa na pewno doceni twój wysiłek! Jeżeli natomiast urodziłaś się pod znakiem Lwa, w tym tygodniu nie będziesz narzekać nawet na odrobinę zmęczenia. Wykorzystaj dobrze towarzyszącą ci energię i pokaż, że zależy ci na pracy, którą wykonujesz na co dzień. Niech wszyscy przypomną sobie, że właśnie ty jesteś najlepsza. 

Zodiakalne Raki powinny w tym tygodniu uważać na toksyczne, nieszczere osoby w swoim otoczeniu. Niestety nie brakuje ich (szczególnie w twojej pracy). Jeżeli zauważysz, że ktoś próbuje się do ciebie zbliżyć, lepiej cię poznać, miej się na baczności. I nie odkrywaj od razu wszystkich swoich kart. W dużo lepszej sytuacji są osoby urodzone pod znakiem Strzelca. W tym tygodniu przekonają się bowiem, że w ich życiu są ludzie, na których naprawdę można polegać. I to w każdej – nawet najtrudniejszej sytuacji. Jeżeli należysz do grona zodiakalnych Skorpionów, nie ma wątpliwości, że wkrótce jeszcze bardziej docenisz obecność niektórych osób. Wasze relacje zasługują na miano wyjątkowych.

Z kolei zodiakalne Wagi powinny przygotować się na problemy związane z życiem rodzinnym lub miłosnym. Jeżeli to także twój znak zodiaku, spodziewaj się ostrej wymiany zdań z bliską ci osobą (prawdopodobnie chodzi o członka rodziny). Według gwiazd, może się ona przerodzić w poważniejszy konflikt. Nie chcąc do tego dopuścić, postaraj się nie dolewać przysłowiowej oliwy do ognia. W końcu czasem warto odpuścić. 

Jeśli urodziłaś się pod znakiem Panny, w tym tygodniu zadbaj o swoje zdrowie. Ostatnie wydarzenia pokazały, że najwyższa pora zatroszczyć się o ciało, jak również o głowę i duszę. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego nie zwlekaj i wykonaj (przynajmniej) podstawowe badania. Na swoje zdrowie powinny zwrócić uwagę także zodiakalne Wodniki. Należysz do tego grona? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, czas popracować nad swoją kondycją. To dobry moment na próbowanie nowych dyscyplin, aktywności fizycznych. Gwiazdy nie mają wątpliwości, że ruch korzystnie wpłynie nie tylko na twoją sylwetkę, ale także na zdrowie i samopoczucie. 

Horoskop tygodniowy miłosny na 15-21 lutego 2021 dla każdego znaku zodiaku

Jak w tym tygodniu będą się miały sprawy uczuciowe? Kogo ukłuje strzała Amora, a kto będzie musiał zmierzyć się z problemami na tle uczuciowym? Większość znaków zodiaku może odetchnąć z ulgą. Tegoroczne Walentynki korzystnie wpłynęły bowiem na budowane przez nie relacje (nie tylko z innymi osobami, ale również z samą sobą). Na (mniejsze lub większe) zawirowania w życiu uczuciowym powinny natomiast przygotować się zodiakalne Bliźnięta, Koziorożce oraz Ryby

Jeśli urodziłaś się pod znakiem wspomnianych już Bliźniąt, w tym tygodniu na pewno nie będziesz narzekać na nudę. Na początku tygodnia poczujesz się bardzo atrakcyjna, poza tym będziesz się świetnie bawić. Jednak z czasem zaczniesz się zastanawiać, czy to właśnie na tym tak naprawdę ci zależy. Może czas na zmiany?

Natomiast zodiakalne Koziorożce są przekonane, że wszystko jest w porządku. Singielki urodzone między 22 grudnia a 19 stycznia nie mają się czego obawiać. Natomiast osoby w związkach powinny zwrócić uwagę na potrzeby i oczekiwania swojej partnerki / partnera. Może się bowiem okazać, że macie zupełnie różne wizje wspólnej (albo nie) przyszłości. Upragnione rozwiązanie problemów może przynieść szczera rozmowa. 

Urodziłaś się pod znakiem Ryb? W takim wypadku musisz przygotować się na poważne zmiany związane ze swoim życiem miłosnym. Czy wyjdą ci one na dobre? Czas pokaże. Gwiazdy radzą natomiast, byś w tym tygodniu nie kierowała się tylko sercem, ale również rozumem i (koniecznie!) przygotowała się na totalną – uczuciową rewolucję.