Wszystkiego najlepszego dla naszych czytelniczek i czytelników Strzelców! W tym tygodniu rozpoczyna się wasz urodzinowy sezon, który przyniesie nie tylko wam, ale wszystkim innym znakom oczekiwane rozprężenie. Od 22 listopada 2022 staniemy się bardziej spontaniczni i optymistyczni. To miła odmiana po dusznym od trudnych emocji sezonie Skorpiona. Strzelec za to napełni nas nadzieją na przyszłość, która sprawi, że nawet w najmroczniejszych momentach dostrzeżemy promyk światła.

Dlatego jeśli od dawna zmagałaś się z trudami codzienności możesz być pewna, że wreszcie odnajdziesz poczucie szczęścia. Energia ognistego Strzelca zachęci cię do życia, działania i realizowania pasji. Na nowo – po okresie stagnacji – wróci do ciebie zapał. Najbliższe cztery tygodnie będą więc idealnym czasem na poszerzanie horyzontów i skupienie uwagi na dużym projekcie, czy to będzie dom, wakacje, związek, rodzina lub praca.

Strzelec ma to do siebie, że łączy energię mędrca, którzy dużo widział i doświadczył, z ciekawością dziecka, nieco naiwną i spontaniczną, ale która pozwoli ci smakować życie na nowo. To ważne, bo zdobyta do tej pory w 2022 roku mądrość wzmoże w nas potrzebę przygód. Niektórzy będą chcieli nadrobić minione miesiące i korzystać przez najbliższe tygodnie z życia pełną piersią. Część z nas odczuwać będzie pokusę postawienia wszystkiego na jedną kartę w myśl powiedzenia „go big or go home”. Mądrość Strzelca pomoże ci jednak zrozumieć, że to nie cel, a droga do niego jest najważniejsza.

Od momentu rozpoczęcia sezonu Strzelca w znaku tym przewijać się będą m.in. Wenus i Merkury, które aż do początku grudnia zapewnią ci niezłą zabawę – dosłownie! Szykuj się na sezon imprez mikołajkowych, ponowne nawiązanie kontaktu z dawno niewidzianymi osobami, ale tez zupełnie nowe znajomości, sporo śmiechu i otulających od środka uczuć i emocji.

Dobrą passę kontynuować będzie pomyślna energia nowiu Księżyca w znaku Strzelca 23 listopada 2022. Spokojnie, po ostatnich intensywnych zaćmieniach i układach planet to zjawisko akurat wszystkich powinno ucieszyć. Odczujemy ulgę, a pozytywne myślenie zostanie nagrodzone. Zrób miejsce na nowe pokłady radości i większą pewność w siebie. Jeśli ostatnio nie wierzyłaś zbytnio w to, co robisz, ponownie poczujesz ekscytację, pojawi się odwaga i poczucie, że wszystko jest i będzie OK.

Dzień później 24 listopada 2022 cudowny nastrój spotęguje Jowisz, który w znaku Ryb zakończy swoją retrogradację. Do worka pozytywnych emocji dorzuci chęć wzrostu i eksploracji, wesprze naszą kreatywność i chęć przejęcia inicjatywy.

Trzymaj się w tym czasie swoich wartości, manifestuj to, co chcesz otrzymać od życia – pieniądze, wymarzoną pracę czy miłość. Świat należy do odważnych i do marzycieli, wszystko jest możliwe. Nie jesteś pewna jednak czego dokładnie pragniesz? Przeanalizuj czas od początku maja, gdy Jowisz znalazł się po raz pierwszy w Rybach. Zastanów się, co tobą wtedy kierowało, do czego chciałabyś dążyć, a czego uniknąć oraz – czego ci brakowało. Bez względu na doświadczenia poprzednich miesięcy możesz sprawić, że koniec roku 2022 będzie naprawdę przyjemny.

Zobacz także: