Znany na całym świecie format Hotel Paradise zadebiutował w polskiej telewizji pod koniec lutego 2020 roku. Randkowe reality-show, które można oglądać w Siódemce oraz na platformie Player, okazało się totalnym hitem. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej edycji programu uczestniczki oraz uczestnicy pozostali lojalni – wybrali uczucie (miłość albo przyjaźń) i podzielili się pieniędzmi po 50 procent. Jak będzie w trzecim sezonie? O tym przekonamy się już niebawem! Sprawdź poniżej, na kiedy zaplanowano premierę pierwszego odcinka Hotel Paradise 3!  

Hotel Paradise 3 – premiera

Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów Hotel Paradise. Premiera trzeciej edycji gorącego show odbędzie się jeszcze w tym miesiącu! Kiedy dokładnie? Pierwszy odcinek Hotel Paradise 3 zostanie wyemitowany na antenie TVN 7 już 22 lutego 2021 roku. Będzie on dostępny także dla subskrybentów platformy streamingowej Player (oczywiście wraz z dodatkowymi materiałami). 

Hotel Paradise 3 – wszystko, co wiemy o nowym sezonie programu

Co warto wiedzieć o Hotel Paradise 3? Oto najważniejsze informacje. W roli gospodyni programu ponownie zobaczymy Klaudię El Dursi, która zyskała popularność dzięki udziałowi w Top Model 8. W nowym sezonie nie brakuje jednak zmian! W przeciwieństwie do poprzednich edycji program Hotel Paradise 3 nie został zrealizowanye na Bali, ale na Zanzibarze. Uczestniczki oraz uczestnicy programu zamieszkają w luksusowej willi tuż przy plaży i oceanie. 

 

 

Nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w Hotel Paradise 3. Stacja TVN prawdopodobnie przedstawi nam nowe mieszkanki oraz nowych mieszkańców luksusowej willi w pierwszym odcinku trzeciego sezonu albo na przysłowiową ostatnią chwilę przed emisją. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Hotel Paradise 3: ruszyły prace nad kolejną edycją programu! Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie z nowej lokalizacji >>>

Zobacz także: