W październiku ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że powstanie trzecia edycja Hotel Paradise, czyli jednego z najgorętszych programów w polskiej telewizji. Jak się okazuje, prace nad nowym sezonem właśnie się rozpoczęły. Jednak tym razem Klaudia El Dursi oraz członkowie ekipy produkcyjnej nie polecieli na Bali, tylko do zupełnie nowego miejsca. Gdzie dokładnie? Prowadząca program Hotel Paradise 3 opublikowała zdjęcie z nowej lokalizacji na swoim profilu na Instagramie, a także zdradziła kilka szczegółów dotyczących kolejnej edycji randkowego show.

Hotel Paradise 3 – ruszyły prace nad nową edycją programu!

Prace nad nową edycją gorącego show właśnie się rozpoczęły. Od kilku dni Klaudia El Dursi, a także członkowie ekipy produkcyjnej przebywają w tajemniczym – totalnie rajskim miejscu (nowa lokalizacja nie została jeszcze ujawniona) i spędzą tam najbliższe cztery miesiące. Co więcej, prowadzącej towarzyszą na planie partner oraz synowie. 

Prowadząca program Hotel Paradise 3 opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z nowej lokalizacji (możesz zobaczyć je w naszej galerii - na górze strony), a także zdradziła, jak czuje się w związku z powrotem na plan reality-show. Jak się okazuje, towarzyszą jej skrajne emocje - począwszy od ekscytacji przez radość, a na lęku kończąc. Wierzy jednak, że wszystko będzie dobrze. 

„Rozpoczynam moją 4-miesięczną przygodę. Ekscytacja, lęk, radość, obawy i cała masa skrajnych emocji mi towarzyszy, ale wierze że dam radę i będzie cudownie. Trzymajcie za mnie kciuki. Hej przygodo” – napisała Klaudia El Dursi na swoim profilu na Instagramie.

Wczoraj natomiast (6 stycznia 2021 roku) Klaudia El Dursi nagrała relację na Instagram Stories, w której wyznała, że jest bardzo podekscytowana, ponieważ (jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem) już następnego dnia rozpoczną się zdjęcia. Niemniej jednak już teraz jest przekonana, że nowa edycja randkowego show będzie prawdziwą „torpedą”. 

Hotel Paradise 3 – premiera    

Kiedy nowe odcinki Hotel Paradise 3 pojawią się na antenie telewizyjnej Siódemki? Trzecia edycja programu wystartuje wiosną 2021 roku. Jak dotąd dokładna data premiery (niestety) nie została ujawniona. Kto nie może się doczekać?

Klaudia El Dursi planuje ślub? Wiemy, jak będzie wyglądać suknia ślubna celebrytki >>>