Hotel Paradise to jeden z najgorętszych, a zarazem najbardziej kontrowersyjnych programów w polskiej telewizji. W lutym 2021 wystartowała trzecia edycja programu, którego gospodynią jest Klaudia El Dursi. I, co ważne, zdecydowanie różni się od poprzednich. Kiedy i gdzie można oglądać Hotel Paradise 3? Jakie zmiany wprowadzili twórcy gorącego reality-show? Kim są uczestnicy i uczestniczki? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie programu!

Hotel Paradise 3 – nowa lokalizacja

Pierwsza i druga edycja Hotel Paradise powstała na Bali. Natomiast odcinki do trzeciego sezonu reality-show, które są teraz emitowane na kanale TVN 7, zostały zrealizowane na Zanzibarze. Uczestniczki oraz uczestnicy programu zamieszkali w luksusowej willi nad oceanem. Mają do dyspozycji m.in. przestronne sypialnie, basen i bar. Oczywiście, w nowym resorcie nie mogło zabraknąć singlówki oraz tak zwanej gdybalni. Zdjęcia z hotelu możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony).

Hotel Paradise 3 – Rajska Wyrocznia, czyli kolejna zmiana w programie w 2021 roku

W sezonie emitowanym od początku 2021 roku zmieniona została nie tylko lokalizacja, ale również niektóre zasady programu. Twórcy Hotel Paradise 3 zdecydowali się na wprowadzenie Rajskiej Wyroczni. Co to jest i na czym polega? Spieszymy z odpowiedzią! W trzeciej edycji Hotel Paradise uczestniczki oraz uczestnicy będą mogli zadawać pytania Klaudii El Dursi, czyli gospodyni gorącego show. A to wszystko na przysłowiową chwilę przed Rajskim Rozdaniem – jednym z najbardziej emocjonujących momentów każdego tygodnia. Nie mamy wątpliwości, że odpowiedzi, których Klaudia El Dursi udzieli na zadane przez uczestników i uczestniczki pytania, mogą rzucić nowe światło na niektóre sprawy, a tym samym: sporo namieszać. 

Hotel Paradise 3 – uczestnicy i uczestniczki nowej edycji programu

W Hotel Paradise 3 biorą udział zupełnie nowi uczestnicy i uczestniczki. Co więcej, będzie ich więcej niż w poprzednich sezonach. Już w pierwszym odcinku, który wyemitowano 22 lutego 2021 roku w telewizyjnej Siódemce, w luksusowym resorcie na Zanzibarze zameldowało się dziewięć osób: Basia, Kornelia, Marcin, Krystian, Dawid, Simon, Bogusia, Luiza oraz Ola. Od tamtej pory w programie regularnie pojawiają się nowi uczestnicy i uczestniczki. Jak długo pozostaną na Zanzibarze? O tym będziemy mogli przekonać się podczas Rajskich Rozdań, które emitowane są raz w tygodniu.  

Hotel Paradise 3 – Rajskie Rozdanie

Wspomniane już Rajskie Rozdanie to jeden z najbardziej emocjonujących momentów każdego tygodnia w Hotel Paradise 3. To właśnie wtedy uczestnicy lub uczestniczki (na zmianę) decydują o tym, z kim chcą się związać w kolejnym tygodniu, a tym samym, kto odpada z programu. Jeśli oglądałaś poprzednie sezony, prawdopodobnie wiesz, że podjęcie tego rodzaju decyzji, nie należy do najłatwiejszych, a już na pewno nie do najprzyjemniejszych. 

Hotel Paradise 3 – data i godzina emisji

Kiedy i gdzie można oglądać Hotel Paradise 3? Spieszymy z odpowiedzią! Nowe odcinki gorącego reality-show są emitowane prawie codziennie (a konkretnie od poniedziałku do piątku) o godz. 20:30 na kanale TVN 7. Warto również wspomnieć, że wszystkie odcinki są dostępne dla subskrybentek i subskrybentów platformy streamingowej Player.  

Hotel Paradise 3 – online. Gdzie można oglądać program w 2021 roku?

Mamy dobrą wiadomość dla prawdziwych fanów i fanek gorącego reality-show z Klaudią El Dursi w roli prowadzącej. Hotel Paradise 3 można oglądać także online, a mianowicie na platformie Player. Są tam dostępne nie tylko wszystkie (wyemitowane dotąd) odcinki tego sezonu, ale również materiały dodatkowe i poprzednie edycje.  

Zobacz także: