„Euforia” powróciła w wielkim stylu. Zgodnie z zapowiedziami drugi sezon różni się od poprzedniego – jest bardziej mroczny, emocjonujący, przeznaczony tylko dla odpornych widzów i widzek. Występują w nim gwiazdy, które doskonale znamy z pierwszych odcinków. Jednak nie brakuje nowych twarzy. Do obsady dołączył m.in. Dominic Fike, który wciela się w postać Elliota – uzależnionego od narkotyków nastolatka i przyjaciela Rue. Wiele osób uważa, że między nim a główną bohaterką może być coś więcej. Jeśli natomiast chodzi o życie prawdziwe, aktora łączy się z Hunter Schafer. Dlaczego? Czy rzeczywiście są w związku?

Hunter Schafer i Dominic Fike są parą?

O tym, że Hunter Schafer i Dominic Fike są parą plotkuje się już od jakiegoś czasu. Przynajmniej od stycznia, bo właśnie wtedy gwiazdy serialu „Euforia” zostały przyłapane przez paparazzi na randce w West Hollywood. Na zdjęciach, które trafiły wówczas do sieci, widać, że Hunter i Dominic nie są zadowoleni z ich obecności. Uwagę zwraca również fakt, że trzymają się za ręce. Według internautek i internautów, to wystarczający dowód na to, że między Hunter Schafer a Dominikiem Fikiem jest coś więcej. Na Twitterze zaroiło się więc od gratulacji. 

Hunter Schafer i Dominic Fike całują się na Instagramie!

Teraz zresztą fani aktorów dostali kolejny dowód na to, że gwiazdy „Euforii” są razem. I to taki, który nie podlega już żadnej dyskusji. Wymowne zdjęcie na Instagramie zamieścił bowiem sam Dominic Fike, sprawiając tym samym, że jego związek z Hunter Schafer jest już oficjalny! Aktor na swoim InstaStory zamieścił bowiem zdjęcie, na którym czule całuje swoją partnerkę – na jednej z randek w restauracji!!! Nie byłby jednak sobą, gdyby nie zażartował. „Happy birthday happy birthday” – napisał na zdjęciu, mimo że żadne z nich nie obchodziło wówczas urodzin (obie gwiazdy urodziły się w grudniu, może więc było to mocno spóźnione przyjęcie). Pocałunku jednak nie udawali. Najlepiej zresztą zobaczcie sami:

fot. Instagram.com/dominicfike

Nie mamy już więc wątpliwości, że Dominic Fike i Hunter Schafer są parą. I czekamy na więcej oficjalnych zdjęć. Tym bardziej, że coś nam się wydaje, że to już tylko kwestia czasu.