Nowy sezon „Euforii” nareszcie ujrzał światło dzienne! Pierwszy odcinek tej serii okazał się bardzo drastyczny i emocjonujący, a tuż po jego premierze (czyli na początku tygodnia) w sieci pojawiło się wiele teorii dotyczących tego, co jeszcze może wydarzyć się w bijącym rekordy popularności serialu z Zendayą w roli uzależnionej od narkotyków Rue. Niektóre fanki oraz fani uważają, że w tym sezonie wystąpi (albo już wystąpił) Tom Holland, czyli domniemany partner odtwórczyni roli głównej. Dlaczego tak uważają? Sprawdźcie. 

Tom Holland pojawił się w 2. sezonie „Euforii”?

Czy Tom Holland dołączył do obsady „Euforii”? Okej, rozłóżmy to na czynniki pierwsze. Wszystko zaczęło się od tego, że w sieci pojawiło się kilka (słabej jakości) zdjęć zza kulis nowego sezonu, w tym takie, na którym pozuje kilka członków i członkiń obsady. Patrząc na ich stylizacje, fryzury i makijaże, nie ma wątpliwości, że nagrywali wtedy pierwszy odcinek „Euforii 2”, a konkretnie sceny z imprezy sylwestrowej. Fotografię znajdziecie tutaj:

Tuż po tym, jak zdjęcia wylądowały na profilu Siyona Fostera na Instagramie, użytkowniczka TikToka @get.me.some.dino.nuggets opublikowała wideo, w którym przekonuje, że widać na nich m.in. Toma Hollanda – sprawdźcie poniżej. Przypomnijmy, że aktor – oficjalnie – nie jest częścią obsady i – nieoficjalnie – spotyka się z Zendayą, co oczywiście wywołało kolejną lawinę spekulacji.  

Czy to naprawdę on? Po przybliżeniu zdjęcia rzeczywiście można dojrzeć pewne podobieństwo. Niemniej jednak jego jakość jest tak słaba, że nie można stwierdzić na sto procent, czy to Tom Holland. Według niektórych osób, równie dobrze może to być Dominic Fike, który gra Elliota albo Austin Abrams, czyli serialowy Ethan – chłopak Kat. 

Niemniej jednak pierwsza wersja jest dość prawdopodobna. Jakiś czas temu Zendaya i Tom Holland udzielili wywiadu IMDb, podczas którego okazało się, że aktor chciałby zagrać w „Euforii”. Słuchaj, prosiłem o to od dawna i jeszcze się to nie wydarzyło i jestem bardzo rozczarowany (...) Chcę być w Euforii – przyznał. Aktorka odpowiedziała żartobliwie, że spróbuje pociągnąć za kilka sznurków w HBO. I wiele wskazuje na to, że faktycznie to zrobiła. Jak podał serwis „E! News”, Zendaya miała poprosić twórców i twórczynie serialu o epizod dla Toma Hollanda. 

Jak się również okazało, Zendaya mogła liczyć na wsparcie Toma Hollanda podczas pracy nad drugim sezonem „Euforii”. Aktorka już kilka razy wspominała, że jest on trudniejszy niż pierwszy. Dlatego potrzebowała kogoś bliskiego. Tom Holland wyznał, że pojawił się na planie tej serii około 30 razy. Nie powinno więc dziwić to, że (potencjalnie) widać go na zdjęciach zza kulis. A jednocześnie nie daje to całkowitej pewności, że zobaczymy go w jakimś odcinku. W tej sytuacji pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę kolejnego epizodu.