Relacja, którą tworzą Iga Lis i Taco Hemingway, to żywy dowód na to, że nawet będąc na świeczniku można skutecznie chronić swoje życie prywatne. Córka popularnych dziennikarzy, Kingi Rusin i Tomasza Lisa, oraz jeden z najbardziej rozchwytywanych artystów muzycznych w Polsce są razem już od kilku ładnych lat. Mimo to, do tej pory nie udzielili jeszcze żadnego wywiadu na temat swojej relacji, ani nie zdarzyło im się opowiadać publicznie o łączącym ich uczuciu. To jednak nie oznacza, że Filip Szcześniak, bo tak naprawdę nazywa się bijący rekordy popularności raper, o swoim związku z Igą Lis nie mówi absolutnie nic.

Iga Lis i Taco Hemingway – początki relacji

Przypomnijmy, że pierwsze medialne doniesienia o tym, że Igę Lis i Taco Hemingwaya łączy coś więcej niż przyjaźń pojawiły się w maju 2018 roku. Anonimowi informatorzy ujawnili redakcjom serwisów plotkarskich, że wówczas świeżo upieczona maturzystka i jej święcący triumfy na listach przebojów chłopak są rzekomo razem już od dłuższego czasu. Postanowili jednak unikać rozgłosu, ponieważ nie chcieli stać się bohaterami tabloidów i obiektem plotek. Czas pokazał, że ostatecznie nie udało im się jednak uniknąć ani jednego, ani tym bardziej drugiego.

Co ciekawe, gdy pierwsze newsy o związku Igi i Taco zaczęły krążyć w sieci, internauci nagle zorientowali się, że tak naprawdę mogli się tego domyślić już o wiele wcześniej. Mowa oczywiście o okładce albumu „Szprycer” z lipca 2017 roku, na której pojawiła się dziewczyna łudząco podobna do Igi. Myślicie, że faktycznie już wtedy było coś między nimi na rzeczy?

fot. okładka albumu „Szprycer” (Asfalt Records)

Iga Lis i Taco Hemingway – oficjalnie razem

Na oficjalne potwierdzenie elektryzujących portale plotek o związku Igi i Taco musieliśmy czekać dość długo, bo aż do 31 grudnia 2018 roku. Dokładnie w sylwestra na oficjalnym profilu Lisównej w serwisie Instagram pojawiło się jej pierwsze wspólne zdjęcie z Filipem. Fotografia nie pozostawiała wątpliwości – rzeczywiście są parą.

my, 2018 - tak Iga podpisała uroczą fotografię ze swoim partnerem.

To jest mini butelczyna wina ukradziona z hotelu - skomentował post Taco.

Iga Lis i Taco Hemingway – związek z dala od błysków fleszy

Jeśli komuś wydawało się, że od tamtego momentu zakochani zaczną zalewać serwisy społecznościowe romantycznymi zdjęciami i filmikami, mógł się naprawdę mocno rozczarować. Od chwili, gdy przestali ukrywać, że są razem, na instagramowym profilu Igi pojawiło się raptem kilka jej wspólnych zdjęć ze znanym chłopakiem. Z kolei na profilu stroniącego od mediów Filipa wciąż próżno szukać jakiejkolwiek wzmianki o tym, że jest w związku.

Zobacz także:

O swoim związku Taco opowiada na własnych warunkach. Robi to bowiem za pomocą subtelnych, ale za to dość łatwych do odgadnięcia przez zorientowanych w temacie, aluzji w swojej twórczości. W tej kwestii waszej uwadze szczególnie polecamy warstwę liryczną jego bestsellerowego albumu „Café Belga” z lipca 2018 roku.

Iga Lis i Taco Hemingway - rozstanie?

Nie da się ukryć, że brak większej aktywności pary w social mediach stworzył na przestrzeni lat spore pole do rozprzestrzeniania się wielu plotek na ich temat. W pierwszej połowie 2021 roku w sieci zrobiło się bardzo głośno o rzekomym kryzysie w ich związku. W komentarzach pod artykułami w serwisach plotkarskich i na zamkniętych forach internetowych zaczęło się nawet roić od spekulacji o tym, że... Iga i Taco rzekomo nie są już razem, a związek miał zakończyć się w bardzo nieprzyjemnej atmosferze.

Para, jak zwykle, nie skomentowała plotek wprost, ale finalnie i tak dała jasno do zrozumienia, że między nimi wszystko układa się tak, jak należy, a o żadnym rozstaniu nie może być mowy. Wciąż chodzą na romantyczne randki, jeżdżą na rowerach po mieście, podróżują i spędzają czas w gronie wspólnych znajomych (nadal przyjaźnią się m.in. z Darią Zawiałow i inną znaną parą, czyli Natalią Szroeder i Quebonafide). 


Niezmienne pozostaje też to, że z całych sił starają się zachować szczegóły swojego intymnego życia tylko dla siebie. Wygląda na to, że doskonale wiedzą, co robią. Nie jest przecież tajemnicą, że życie na świeczniku zniszczyło już niejeden show-biznesowy związek.

Trzymacie za nich kciuki?