Iga Lis i Taco Hemingway są razem już od kilku lat. Pierwsze doniesienia dotyczące łączącego ich uczucia pojawiły się w mediach w maju 2018 roku. Jednak główni zainteresowani całą sprawą „dopiero” kilka miesięcy później potwierdzili, że tworzą szczęśliwy związek. Dokładnie 31 grudnia 2018 roku młodsza córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa opublikowała pierwsze zdjęcie z ukochanym na swoim profilu na Instagramie. Wiele osób założyło, że od tej pory Iga Lis i Taco Hemingway będą „spamować” swoją relacją w mediach. Teraz wiemy, że nie mogły bardziej się pomylić. Zakochani unikają rozgłosu i nie udzielają wywiadów. Natomiast ich wspólne zdjęcia nadal stanowią rzadkość. Nic więc dziwnego, że każda – kolejna fotografia, na której są razem, wzbudza tak duże zainteresowanie (nie tylko) wśród fanek oraz fanów jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce. Tym razem było podobnie. Dziś (15 kwietnia) Iga Lis pokazała zdjęcie, na którym towarzyszy jej Filip Szcześniak, a w sekcji komentarzy pod instagramowym postem rozpętała się prawdziwa burza. 

Iga Lis opublikowała nowe zdjęcie z Taco Hemingwayem! 

Iga Lis opublikowała na Instagramie serię zdjęć z wakacji. Jedno z nich wzbudziło niemałe emocje wśród osób, które obserwują jej profil w popularnej aplikacji. Ex-modelka, a prywatnie córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa „pozuje” na nim w towarzystwie Taco Hemingwaya, a także przyjaciół, z którymi pojechali na wakacje. Możecie je zobaczyć poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

Autorka postu opisała go jedynie za pomocą zielonego serduszka. Niestety nie wiadomo, kiedy i gdzie odpoczywali. Jednak wśród licznych komentarzy pojawiły się informacje o Tajlandii

Iga Lis pokazała zdjęcie z Taco Hemingwayem po raz pierwszy od kilku miesięcy. Tym samym zdementowała (powracające do mediów niczym boomerang) plotki, według których przechodzą kryzys w związku i / lub zdecydowali się na rozstanie.  

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.