Iga Lis i Taco Hemingway (a właściwie Filip Szcześniak) tworzą szczęśliwą parę od ładnych paru lat. Mimo że o ich związku krążyło już wiele plotek – w tym także o rozstaniu – oni nic sobie z tego nie robią – pozostają skryci i żyją własnym życiem. I nie lubią dzielić się swoją prywatnością. Nie udzielają wywiadów, nie wypowiadają się w social mediach. Nie publikują też swoich zdjęć. No, prawie, bo w tej kwestii czasem zdarza im się zrobić wyjątek. I tak się stało właśnie tym razem. Niewidziane wcześniej zdjęcie z Taco na swoim instagramowym profilu udostępniła Iga Lis. I jak pewnie się domyślacie zrobiła to z okazji nadejścia nowego roku – a może raczej pożegnania starego. Bo pod fotografią napisała: „my, 2021”.

Iga Lis i Taco Hemingway – wspólne zdjęcie na zakończenie 2021 roku

Zdjęcie z Taco, które Iga Lis pokazała w Nowy Rok, to najprawdopodobniej wspomnienie z ich wspólnych wakacji. Zrobione zostało bowiem latem i przedstawia parę czule przytuloną podczas pikniku na łące. Muzyk ubrany jest w T-shirt w paski i brązowe jeansy, a jego dziewczyna – dopasowany top w amerykańskim stylu, czarne spodnie i przeciwsłoneczne okulary. Wyglądają na szczęśliwych i bardzo zrelaksowanych. Zresztą zobaczcie sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga (@iga_lis)

Wspólne zdjęcie Igi Lis i Taco Hemingwaya: reakcje fanów – bezcenne

„Czemu czekałam na to zdjęcie, haha?” – zapytała jedna z fanek (otrzymując 80 polubień)? Domyślacie się? No cóż, wygląda na to, że publikowanie wspólnych zdjęć przez Igę i Taco to już ich noworoczna tradycja. Jeśli nie pamiętacie, przypominamy, że wspólne zdjęcie pokazali także dokładnie rok temu, bo w sylwestra 2020 roku. Miało wówczas analogiczny podpis: „my, 2019”. Dwa lata temu zrobili zresztą dokładnie to samo, potwierdzając wówczas oficjalnie swój związek. Na każdej z fotografii widać dobrze, że uczucie między tą dwójką kwitnie.

Nie dziwi więc, że i to wzbudza emocje wśród obserwatorów pary. „How does it feel to live my dream?” (z ang. – „Jak to jest żyć moim marzeniem?) – najnowsze zdjęcie skomentowała kolejna z fanek. Która, jak się okazuje, nie jest jedyna, bo to retoryczne pytanie polubiło aż 37 osób. Liczba ta zapewne jeszcze wzrośnie, czyż nie?