Iga Świątek nie przestaje nas pozytywnie zaskakiwać. W sobotę polska tenisistka wygrała US Open w Nowym Jorku, zostając tym samym drugą zawodniczką na świecie, która zwyciężyła finały w dwóch setach. Mistrzynią została po tym, jak w finale turnieju pokonała Tunezyjkę Ons Jabeur, 6:2 i 7:6. To jej trzeci tytuł wielkoszlemowy.

Sukcesy Igi znane są już na całym świecie, a kibicują jej największe sportowe (i nie tylko) gwiazdy. Od Roberta Lewandowskiego, przez Linsday Vonn czy Rebel Wilson, aż po… gwiazdora naszych ulubionych „Przyjaciół”! W sobotę na trybunach US Open zasiadł również Matthew Perry, czyli odtwórca roli Chandlera Binga! Jak zareagowała Iga?

Matthew Perry na trybunach US Open kibicuje Idze Świątek

Podczas meczu tenisistka dostrzegła na ekranie Matthew Perry’ego, którego jest fanką. Pomimo tego, że chciała pozostać skupiona na grze, nie ukrywała silnych emocji związanych z zauważeniem idola.

Matthew siedział na trybunach i oglądał rozgrywki tenisistek. Jak się później okazało, kibicował on naszej zawodniczce oraz pogratulował jej zwycięstwa. Iga dostała więc gratulacje od samego Chandlera Binga!

Reakcja Igi Świątek na Matthew Perry’ego jest bezcenna

Po meczu, Iga opublikowała tweeta, w którym opisała, jak czuła się, gdy zobaczyła aktora. Nawiązała również do serialu „Przyjaciele”.  Ja, gdy naprawdę, chciałam być skupiona, ale zobaczyłam Mattew Perry’ego na ekranie. Czy to mogło być jeszcze bardziej ekscytujące? – napisała tenisistka. Pisząc Could this BE any more exciting, Iga oddała hołd postaci Chandlera. Napisała to w sposób, który był charakterystyczny właśnie dla tego bohatera. Pod wpisem wstawiła GIF-a z Chandlerem, który mówi: Okay, that did not just happen (Okay, to się właśnie nie wydarzyło).

Jakby emocji dla Igi było mało, to Matthew Perry odpowiedział na jej tweeta! Aktor pogratulował jej zwycięstwa. Gratuluję ci twojej wczorajszej świetnej wygranej. Jesteś mistrzynią – napisał aktor.

Matthew Perry – „Przyjaciele”

Matthew Perry sławę zyskał dzięki kultowemu serialowi „Przyjaciele”, gdzie wcielił się w rolę sarkastycznego Chandlera Binga. Sympatię widzek i widzów zdobył swoim ciętym humorem, zabawnymi kwestiami i urokiem osobistym, którego Chandlerowi z pewnością nie brakowało.

Zobacz także:

Teraz Iga może cieszyć się nie tylko zwycięstwem, ale i dostrzeżeniem jej przez Matthew’ego! Could this BE any more exiting?