O serialu Przyjaciele znów jest głośno. Nie bez przyczyny. Pod koniec maja 2021 roku premierę miał bowiem odcinek specjalny, w którym gwiazdy kultowej produkcji spotkały się na planie po około 17 latach przerwy i opowiedziały o pracy nad Friends. Nie zabrakło szokujących wyznań (okazuje się, że Jennifer Aniston i David Schwimmer podkochiwali się w sobie także w „prawdziwym życiu”!), a także gości oraz gościń specjalnych, na czele z Lady Gagą, Justinem Bieberem i Carą Delevingne. Oglądając odcinek Przyjaciele: Spotkanie po latach, mogliśmy również sprawdzić, jak bardzo zmieniły się gwiazdy uwielbianego na całym świecie serialu. Jak wyglądają dziś Christina Pickles i Elliott Gould, czyli serialowi rodzice Moniki oraz Rossa, Maggie Wheeler, którą mogliśmy podziwiać jako Janice Litman, James Michael Tyler – odtwórca roli Gunthera i inni? 

„Przyjaciele”: Jak zmieniły się gwiazdy kultowego serialu?

Od premiery ostatniego odcinka Przyjaciół minęło ponad 17 lat. Niektóre gwiazdy popularnego sit-comu bardzo zmieniły się przez ten czas. Część z was prawdopodobnie wie, jak wyglądają dziś Jennifer Aniston, Lisa Kudrow czy Paul Rudd, którzy regularnie występują w emitowanych na całym świecie filmach i serialach albo mogących pochwalić się bardzo popularnym na Instagramie profilem Courteney Cox. Są jednak takie gwiazdy, które rzadziej pojawiają się na ekranie albo całkowicie wycofały się z show-biznesu. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć archiwalne zdjęcia aktorek oraz aktorów, którzy zagrali w Friends i porównać je z tymi aktualnymi. Wśród nich m.in. fotografie odtwórczyń oraz odtwórców głównych ról: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera, Matta Le Blanca i Matthew Perry’ego (warto wspomnieć, że fanki i fani Przyjaciół są zaniepokojeni stanem serialowego Chandlera), a także gwiazd, które nie występowały w każdym odcinku, ale mimo to wiele wnosiły do całej produkcji. Czyli Maggie Wheeler – Janice Litman (posiadaczki najbardziej charakterystycznego śmiechu na świecie), Jamesa Michaela Tylera, który przez lata wcielał się w zakochanego w Rachel właściciela kawiarni Central Perk oraz Cole’a Sprouse’a. Niewiele osób wie (albo pamięta), że jeden z najpopularniejszych bliźniaków na świecie grał syna Bena (syna Carol i Rossa). 

Nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomniały także o Christinie Pickles i Elliocie Gouldzie, których na zawsze zapamiętamy jako rodziców Moniki i Rossa. Jeśli oglądaliście i oglądałyście wszystkie odcinki Przyjaciół prawdopodobnie pamiętacie ten, w którym bohaterki oraz bohaterowie serialu świętują pierwsze urodziny Emmy. Z tej okazji nagrali wideo, które dziewczynka miała obejrzeć dopiero wtedy, gdy osiągnie pełnoletność. Judy i Jack Gellerowie obawiali się, że osiemnaście lat później nie będzie ich już na świecie. Niestety nie wiemy, jak potoczyły się losy tych postaci. Ale w „prawdziwym życiu” aktorka, a także aktor, którzy się w nie wcielali, na szczęście wciąż są z nami i mają się świetnie

Zobaczcie zdjęcia członkiń oraz członków obsady i sami oceńcie, kto zmienił się najbardziej.