Iga Świątek zaprzyjaźnia się  „Przyjaciółmi”

O sukcesach Igi Świątek usłyszał już cały świat, a wśród jej kibiców i kibicek są największe gwiazdy. Należy do nich m.in. Matthew Perry, czyli niezapomniany Chandler Bing z serialu „Przyjaciele”, którego Polka jest wielką fanką. Aktor nie tylko śledził jej poczynania na korcie podczas US Open w Nowym Jorku, ale również po wszystkim pogratulował jej zwycięstwa.

Na tym jednak nie koniec „zaprzyjaźniania się” z „Przyjaciółmi”. 21-latka z Raszyna, która aktualnie odpoczywa w Stanach Zjednoczonych po kolejnej swojej wielkiej wygranej (podczas San Diego Open Świątek zdobyła ósme już trofeum w tym roku), niejednokrotnie wspominała o tym, że kultowy serial należy do jej ulubionych. Tym razem postanowiła „zbliżyć” się do Moniki Geller, wykreowanej na ekranie przez fantastyczną Courteney Cox.

Iga Świątek i Courteney Cox zagrają razem w tenisa?

Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wideo, na którym widzimy, jak trenuje grę w tenisa. Nie radzi sobie zbyt dobrze z rakietą (nagranie podpisała wymownie: „Zaczekaj... nie byłam przygotowana”), co nie uszło uwadze Idze Świątek. Polka skomentowała post Amerykanki, oferując jej... pomoc na korcie.

Gdybyśmy grały razem w debla, żadna piłka by cię nie trafiła... tak tylko mówię – zażartowała mistrzyni.

Cox odpowiedziała niezwłocznie, zapraszając raszyniankę do wspólnej gry.

Ok, wpadaj i razem się z nim zmierzymy! Mówię poważnie – odpisała gwiazda.

Czy wkrótce będzie nam dane zobaczyć relację z meczu Courteney Cox i Igi Świątek? Ależ to by były emocje! Reakcje fanów i fanek obu pań nie pozostawiają wątpliwości: wszyscy chcemy być wtedy na trybunach. Jedna z komentujących osób zasugerowała nawet, że z pomocą polskiej tenisistki aktorka mogłaby nawet zdobyć „Puchar Gellerów”, o który tak zawzięcie serialowa Monica walczyła z Rossem.