Ostatnie miesiące bez wątpienia okazały się burzliwe dla Adama Levine. Jego małżeństwo stanęło pod znakiem zaufania po tym, jak na jak na jaw wyszły zdrady, których wokalista zespołu Maroon 5 dopuścił się w ostatnich latach (w czasie, gdy jego żona, Behati Prinsloo, była w trzeciej ciąży). Była kochanka 44-latka, 23-letnia Sumner Stroh opublikowała serię filmików, w których opowiada o swoim trwającym ponad rok romansie z artystą. Ze screenów dowiedzieliśmy i dowiedziałyśmy się, że Adam Levine chciał nazwać swoje trzecie dziecko imieniem kochankiZdaję sobie sprawę, że nie jestem ofiarą w tej sytuacji. Bardzo współczuję Behati i jej dzieciom i bardzo przepraszam za swoje zachowanie. Nie wiedziałam, jaką rolę gram w tym wszystkim – tłumaczyła na TikToku Sumner.

Muzyk odniósł się do oskarżeń w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowychPodjąłem złą decyzję, rozmawiając o imieniu mojego przyszłego dziecka z kimkolwiek innym niż moją żoną i to w dwuznaczny sposób. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach moje zachowanie było niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi jedynie na mojej żonie i dzieciach. 

Media podejrzewały, że zdrada równoznaczna była z końcem wieloletniej miłości muzyka z byłym aniołkiem Victoria's Secret. Jak się jednak okazuje, Behati Prinsloo dała partnerowi drugą szansę. Jak wykonawca piosenki „Beautfit Mistakes” odbudował relację z ukochaną?

Jak Adam Levine odzyskał zaufanie Behati Prinsloo?

Adam Levine i Behati Prinsloo pracują nad swoją relacją po tym, jak na jaw wyszedł romans muzyka z 23-letnią influencerką i modelką z Instagrama. Anonimowy informator serwisu „US Weekly” powiedział, jak wokalista zespołu Maroon 5 odbudował zaufanie wieloletniej partnerki, z którą ma trójkę dzieci.

Adam zmienił się o 180 stopni jeśli chodzi o sposób, w jaki podchodzi do swojego małżeństwa. Postanowił w pełni skupić się na Behati i swojej rodzinie. Zdał sobie sprawę z powagi błędu, jaki popełnił, rozmawiając z innymi kobietami. Para spędza teraz więcej czasu razem, chodzi na randki bez dzieci, a Adam częściej zajmuje się córkami. 

Wygląda na to, że para jest na dobrej drodze, by znów być ulubioną rock'n'rollową parą w amerykańskim show-biznesie.