Modelki wykorzystują swoje ciało w pracy, więc odpowiednie ćwiczenia, zabiegi i kosmetyki są jakby wpisane w ich służbowe obowiązki. Z tego powodu ich wybory muszą być skuteczne i niezawodne. Z tą wiedzą chętnie przyglądamy się zawartości ich kosmetyczek za każdym razem, kiedy chcą się nią podzielić. Wśród modelek, które już zdążyły przedstawić światu swoje kosmetyczne odkrycia, jest Emily Ratajkowski. Pisaliśmy już o jej ulubionym kosmetyku do włosów, ale na nim nie koniec. Modelka zdradziła też, jaki produkt wybrała do pielęgnacji twarzy. Kosmetyk z jej kosmetyczki, choć nie jest produktem pochodzącym z asortymentu najbardziej rozpoznawalnych marek, to stale buduje swoją pozycję. Pomagają mu w tym najwyższe noty, które otrzymuje od użytkowniczek w sklepach internetowych, a także influencerki. To właśnie z pomocą tych drugich stał się wiralowym kosmetykiem na TikToku. Dlaczego tyle osób oszalało na jego punkcie i wśród nich jest także Emily Ratajkowski? Powodów jest kilka.

Kosmetyk do pielęgnacji twarzy Emily Ratajkowski

Kiedy Emily Ratajkowski jakiś czas temu zdecydowała podzielić się z obserwatorkami i obserwatorami swoimi kosmetycznymi odkryciami, to wiele osób postanowiło zrobić notatki. Na liście ulubieńców pojawił się między innymi hit koreańskiej pielęgnacji, która w ostatnich latach staje się coraz popularniejsza także w Polsce. Modelka w swoim rytuale pielęgnacyjnym wykorzystuje bowiem formułę z dość kontrowersyjnym dla wielu osób składnikiem, który kojarzymy właśnie z rytuałami beauty z tego kraju. Mowa o śluzie ślimaka. Odkryciem Emily Ratajkowski okazała się esencja do twarzy Cosrx Advanced Snail 96 Mucin, która go zawiera. Kosmetyk zainteresował nas tym bardziej, że jego skuteczność została potwierdzona nie tylko przez modelkę, ale w wielu innych miejscach. W sklepie internetowym, który oferuje ten kosmetyk w Polsce okazało się, że jak na razie ma on jedynie najwyższe noty. Do tego 5/5 gwiazdek wspierają też przychylne recenzje. Czy posiada jakieś wady? Podobno każdy je ma, ale w tym przypadku nie udało nam się znaleźć żadnego potwierdzenia, że takowe istnieją. Dodatkowo zachwyty nad hitem z kosmetyczki Emily Ratajkowski potęgują opinie z TikToka. Użytkowniczki aplikacji były pod takim wrażeniem tej formuły, że stała się ona wiralem. W czym tkwi sekret Cosrx Advanced Snail 96 Mucin?

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin już w swojej nazwie zdradza, co sprawia, że jest wyjątkowy. Zawarta w nim mucyna ślimaka, która stanowi aż 96% formuły, to składnik, który jest w stanie zrobić wiele dobrego dla skóry. Dodatkowo wspierają go także inne komponenty, które dbają o jak najlepszą kondycję skóry. Już sam filtrat ze śluzu ślimaka silnie nawilżaj, rozjaśnia przebarwienia, zmiękcza skórę, a także wspomaga w leczeniu trądziku i zmniejsza widoczność ujść gruczołów łojowych. To właśnie z tych powodów stał się jednym z głównych przebojów koreańskiej pielęgnacji, po który sięgają osoby z całego świata. Na tym jednak nie koniec. W formule kosmetyku śluz ślimaka został wsparty także dodatkowymi składnikami. Betaina ma silne działanie nawilżające i wspiera możliwości głównego komponentu. Hialuronian sodu, a inaczej sól sodowa kwasu hialuronowego, wiąże wodę w naskórku i także nawilża. Arginina przede wszystkim jest kolejnym składnikiem, który silnie nawilża, ale przy tym jeszcze koi i łagodzi podrażnioną i suchą skórę. Alantoina także nie stanowi zaskoczenia. Przede wszystkim nawilża, a dodatkowo jeszcze regeneruje, zmniejsza stany zapalne i przyspiesza proces gojenia. Dzięki temu skóra może liczyć na potrzebny zastrzyk nawilżenia, a do tego jeszcze wsparcie na wielu innych polach. Z uwagi na tyle powodów przemawiającym za pójściem w ślady Emily Ratajkowski i wyborem jej kosmetyku do pielęgnacji twarzy jest więcej niż tylko jeden. O jego możliwościach najlepiej przekonać się na własnej skórze.