Od filmu „Kevin sam w domu” minęło już ponad 30 lat!

Większość z nas uważa, że „święta bez Kevina to nie to samo”. Chodzi oczywiście o kultowy już świąteczny film Kevin sam w domu, w którym w tytułową rolę wcielił się Macaulay Culkin. W polskich domach tradycją jest oglądanie produkcji w wieczór wigilijny – co roku od wielu lat komedię emituje telewizja Polsat.

Kiedy 3 lata temu okazało się, że stacja nie ma w planach emisji  „Kevina...” , widzowie stworzyli petycję, domagając się filmu w Wigilię. Ponad 50 tysięcy osób podpisało wirtualny dokument, a Polsat nie miał wyjścia i dał widzom to, czego chcą. Co roku familijny film gromadzi przed telewizorami całe rodziny! A opowieść o chłopcu, który został sam w święta Bożego Narodzenia, ponieważ w ferworze przygotowań jego rodzina zapomniała o nim i nie zabrała go do Francji, nie starzeje się i wciąż bawi. Mały Kevin na początku jest zachwycony, że może oglądać filmy dla dorosłych i jeść słodycze, ale szybko okazuje się, że nie jest to takie fajne – w końcu musi stawić czoła złodziejom. Błyskotliwy Kevin – nie bez przeszkód – świetnie radzi sobie z rabusiami, a cała historia oczywiście kończy się happy endem.

Jak dziś wygląda mama Kevina?

Kevin sam w domu miał swoją premierę 30 lat temu! Od tamtej pory aktorzy bardzo się zmienili. Na pewno pamiętacie mamę Kevina, piękną kobietę, która bardzo martwi się o swojego syna, który został sam na święta. W jej rolę wcieliła się Catherine O’Hara. Aktorka ma dziś 67 lat i mieszka z mężem, który również jest aktorem, w Los Angeles i występuje w miniserialach, a także dubbinguje.

Jak zmieniła się przez te 30 lat? Zobaczcie, jak dziś wygląda mama Kevina, czyli Catherine O’Hara w galerii powyżej. Poznalibyście ją?