Oczywiście nie każdy mężczyzna jest taki sam. Każdy człowiek ma swoje preferencje, przyzwyczajenia i gusty. To jasne. Ale istnieją pewne, dość uniwersalne, sposoby, które z miejsca zwiększają szanse na to, że faceci będą się tobą interesować. A najlepsze jest to, że wcale nie chodzi o fizyczność! Oto 5 prostych rzeczy, które możesz zrobić, by mężczyźni marzyli, byś chciała na nich spojrzeć.

Jak sprawić, by mężczyźni za tobą szaleli? Pokaż, co potrafisz

Pozwól mu zrozumieć, jaką masz wartość, pokaż, jak bystra, zdolna i wspaniała jesteś. Nie skupiaj się przesadnie na wyglądzie – na tym uwodzenie wcale się nie zaczyna ani nie kończy. Mężczyźni lubią też inteligencję, poczucie humoru, serdeczność, zadziorność – i to jest znacznie bardziej seksowne niż wypełnione usta czy doczepiane włosy.

Jak sprawić, by mężczyźni za tobą szaleli? Miej własne opinie

Osoba, która tylko przytakuje i zgadza się ze wszystkim, co mówi i robi ktoś inny, wcale nie jest atrakcyjna, nieprawdaż? O wiele bardziej pociągają te jednostki, które ma własne zdanie i potrafią je wyrazić, ale jednocześnie akceptują stanowisko innych i traktują je jako równie ważne. Nie bój się mieć swoich poglądów na różne tematy i dzielić się nimi bez atakowania czy arogancji. Pokaż, że nie pozwolisz sobie na nonsensy. To przyciąga facetów jak magnes.

Jak sprawić, by mężczyźni za tobą szaleli? Uśmiechaj się, kiedy jest ci dobrze

Ok, zarzekaliśmy się, że nie ma magicznych sposobów na wzbudzenie czyjegoś zainteresowania, ale w tym przypadku naprawdę dzieją się czary. Uśmiech ma bowiem magiczną moc przyciągania. Gdy się uśmiechasz, cała twoja twarz się rozjaśnia, a świat widzi twoją radość, ciepło, dobro. To prawdziwe piękno, któremu nie można się oprzeć. Uśmiechając się, pokazujesz, że jesteś przystępna, otwarta na kontakt. Dzięki temu facet, na którego masz oko, może do ciebie podejść z większą śmiałością i porozmawiać. Oczywiście nie zmuszaj się do sztucznego szczerzenia zębów, kiedy wcale nie masz na to ochoty – fałsz jest wyczuwalny z dala, autentyczność i szacunek do siebie to klucz do sukcesu.

Jak sprawić, by mężczyźni za tobą szaleli? Zauważaj innych ludzi

Nie koncentruj się wyłącznie na sobie. Zwróć uwagę na osobę, która cię obsługuje w restauracji, przywitaj się z nią serdecznie, pokaż, że dostrzegasz więcej niż czubek własnego nosa. Niewiele rzeczy odrzuca bardziej, niż ignorancja i wrogie nastawienie do osób, które są wokół. Podobnie to działa we flircie pokaż, że interesuje cię to, co ma do powiedzenia. Reaguj na to to, co mówi, zadawaj pytania, zwróć uwagę na rzeczy, które są dla niego ważne. Zauważ go i poświęć autentyczną uwagę, a oszaleje na twoim punkcie na maksa.

Jak sprawić, by mężczyźni za tobą szaleli? Bądź sobą

To niby najłatwiejsze, ale w rzeczywistości nie do końca. Tak często wydaje nam się, że musimy być „lepsze”, bardziej zabawne, wyluzowane, uwodzicielskie, jak z Instagrama. Nie ma większej głupoty! Jeśli chcesz, by mężczyźni naprawdę za tobą szaleli, nie udawaj kogoś, kim nie jesteś, nie zmieniaj się, aby przypaść mu do gustu, po prostu bądź sobą. Nie ma na świecie drugiej takiej osoby jak ty – to twoja największa siła i moc! Ważne jest, być zaakceptowała siebie taką, jaka jesteś, i nie porównywała się z innymi. Znajdź swoje mocne strony i buduj na nich, jednocześnie akceptując swoje słabości jako naturalną część bycia tą piękną istotą, o której mowa :)