Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Jak rozkochać w sobie faceta? Nie czarujmy się, to pytanie prawdopodobnie zadawała sobie każda z nas choć raz w życiu. Jeśli ten szczególny moment w twoim życiu pojawił się właśnie teraz, to jak najbardziej znalazłaś się we właściwym miejscu. Oto kilka praktycznych wskazówek, które zadziałają na każdego mężczyznę.

Po pierwsze: bardzo dużo się uśmiechaj. Kobiety, które mają często uśmiech na twarzy momentalnie przyciągają wzrok chłopaków. Czy to się komuś podoba czy nie, taka jest po najzwyczajniej w świecie natura człowieka. Budzą one pozytywne skojarzenia i wręcz ma się ochotę do nich podejść i porozmawiać. Nigdy nie pomagasz sobie smutną, przygnębioną postawą. Możesz co prawda w ten sposób wzbudzić czyjąś litość, ale czy na pewno o wzbudzenie takich uczuć w obiekcie twoich westchnień faktycznie ci chodzi? No właśnie.

Po drugie: bądź sobą. Naturalność chyba jeszcze nigdy nie była tak w cenie, jak teraz. I bynajmniej nie chodzi tu tylko o wygląd zewnętrzny... Udawanie kogoś, kim nie jesteś na pewno będzie wyczuwalne. A faceci nie lubią sztuczności w zachowaniu. Poza tym jak długo byłabyś w stanie grać? Do trzeciej, piątek, dziesiątej randki... A potem? Po prostu bądź sobą. Jeśli jesteś nieśmiała i delikatna, to taka pozostań. Jeżeli masz w sobie dużo odwagi i pewności siebie – również tego nie ukrywaj. Każda z nas ma w sobie to coś!

Po trzecie: słuchaj aktywnie. Umiejętność słuchania jest bardzo ceniona przez innych. Wbrew pozorom stanowi rzadkość, zwłaszcza współcześnie. W czasach, gdy niemal wszyscy wokół nastawieni są w dużym stopniu na kreowanie swojego nieskazitelnego wizerunku w mediach społecznościowych, bycie uważną i skupioną na na swoim rozmówcy osobą może okazać się niespodziewanie ogromnym atutem i czymś, czym naprawdę ujmiesz chłopaka. Bądź aktywną słuchaczką, zadawaj mu pytania, okazuj zainteresowanie. Poczuje się doceniony, będzie bardzo miło wspominał wasze rendez-vous i z pewnością zaproponuje kolejne spotkanie, na którym być może już między wami coś zaiskrzy. A do tego przecież po cichu dążysz!

Po czwarte: flirtuj. Flirtowanie nie jest takie trudne, jak może nam się z początku wydawać. Polega na uwodzicielskim spoglądaniu mu w oczy, częstym uśmiechaniu się, a przede wszystkim żartowaniu i rzucaniu subtelnych aluzji. Ćwicz flirtowanie kiedy tylko masz okazję! Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzać i nie wyjść na zbyt natarczywą i zdesperowaną. Faceci w końcu też lubią mieć pole do popisu.

Po piąte: sprawiaj wrażenie tajemniczej. Zauważyłaś, że istnieje typ kobiet, które mają mnóstwo kolegów, ale traktowane są na równi z nimi? Nie pozwól sobie na to! Nie mów wszystkiego o sobie. Nie chodzi o udawanie kogoś, kim nie jesteś. Chodzi o naukę odrobiny powściągliwości. Nie zawsze bądź dla niego dostępna. Nie pisz do niego z każdą sprawą. Nie zwierzaj mu się ze wszystkiego. Tego można się nauczyć.

Jak zachowywać się na randce?

Mówiąc o relacjach i technikach uwodzenia, nie sposób nie wspomnieć o mitycznym już niemalże seksapilu. Atrakcyjność seksualna to zdolność danej osoby do wzbudzenia zainteresowania erotycznego u innych, a także czynnik selekcji seksualnej lub wybory partnera lub partnerki. To tyle jeśli jeśli chodzi o suche definicje. A co to tak naprawdę oznacza w praktyce?

Zobacz także:

Dbanie o wygląd zewnętrzny do niedawna uchodziło za absolutną podstawę. Dlaczego piszemy o tym w czasie przeszłym? Nie chodzi tylko o zdobywającą coraz większą popularność ruch body positive. Eksperci już od dłuższego czasu nie mają absolutnie żadnych wątpliwości, że faktyczny seksapil daleko wykracza poza sferę cielesną.

Pewność siebie, przyjazna, otwarta postawa, przebojowość, szczery uśmiech, życzliwość, błysk w oku – to dopiero jest sexy! Pamiętaj, że tak naprawdę seks zaczyna się... w głowie. Jeśli ty sama będziesz czuć się dobrze w swoim ciele, on to poczuje. Ta energia bowiem stale krąży i jest totalnie zaraźliwa. Kochaj siebie, celebruj to, jaka jesteś, a z pewnością nie opędzisz się od adoratorów. Odwagi, dziewczyno!

Jak zauroczyć sobą faceta?

Jak zauroczyć sobą faceta? Każda z nas to potrafi. O czym warto pamiętać? Przede wszystkim wyróżniaj się. Jeśli pragniesz, żeby on cię zauważył - daj mu taką możliwość! Wyróżnij się strojem, makijażem, zachowaniem, albo fascynującą pasją. Bądź inna od większości dziewczyn. Pamiętaj również, aby dbać o swój wygląd. Chyba nie musimy przypominać, że mężczyźni są wzrokowcami? Nie chodzi o nakładanie grubych warstw makijażu, ale o umiejętne podkreślanie tego, co w nas atrakcyjne. Masz piękne usta? Świetnie, pokaż to! Twoim atutem są oczy? Uwydatnij ich piękno odpowiednim makijażem. Koleżanki twierdzą, że masz wyjątkowo zgrabne nogi? Jak najczęściej je odsłaniaj! Ponad to bądź nieco szalona. Choć spokojne, przewidywalne osoby również mają swoich adoratorów, to nie da się ukryć, że dużo bardziej przyciągające uwagę, zwłaszcza w początkowym okresie znajomości, są zwariowane kobiety. Dobrze jest mieć ciekawą pasję, albo oryginalny styl. Cokolwiek, co sprawi, że będziemy nietuzinkowe.

Jak rozkochać w sobie faceta na nowo?

Jak rozkochać w sobie męża? Czy da się to w ogóle zrobić? Albo jak rozkochać w sobie faceta na nowo, gdy już opadły pierwsze emocje i pojawiła się rutyna w związku? Podpowiadamy! A więc spróbuj zniknąć na jakiś czas. Może problem polega na tym, że nie dajecie sobie przestrzeni wolności? Przez jakiś czas bądź bardziej niedostępna - wyjedź gdzieś, nie odbieraj wszystkich telefonów, częściej umawiaj się z koleżankami. Nie proś się o jego uwagę. Poza tym zadbaj o siebie bardziej niż zwykle. Jeśli mieszkacie ze sobą to oczywiste, że nie masz ochoty biegać po domu w szpilkach i pełnym makijażu. Postaraj się jednak zamienić luźny dres na nieco bardziej obcisły i nie pokazuj mu się tu w turbanie na głowie. Bądź bardziej kobieca niż zwykle. I na koniec zaskocz go czymś. Zapisz się na kurs pole dance, wykup zagraniczną wycieczkę, na którą wcześniej nie miałaś odwagi. Po prostu zrób coś, o co by cię nie podejrzewał. Niech zauważy, z jaką ciekawą osobowością dzieli życie!

Jak rozkochać w sobie faceta na odległość?

Rozkochanie kogoś na odległość jest jak najbardziej możliwe. Stosujemy wszystkie wymienione powyżej porady.

1. Dbamy o swój dobre oświetlenie, aby podczas rozmów wideo najzwyczajniej w świecie było dobrze widać twarz. To zdecydowanie ułatwia utrzymać kontakt wzrokowy, a ten, jak wiadomo, jest podstawą głębszej rozmowy.

2. Flirtujemy w wiadomościach pisanych i mówionych.

3. Jesteśmy nieco tajemnicze.

4. Opowiadamy o swoich pasjach.

5. Aktywnie słuchamy.

6. Czasem jesteśmy nieco niedostępne.

Jak rozkochać w sobie faceta do szaleństwa?

Powyższe wskazówki pozwolą ci rozkochać w sobie do szaleństwa niemal każdego mężczyznę! Pamiętaj, by nie stosować ich wyłącznie na początku znajomości, lecz z umiarem przez cały czas. Nawet przez całe życie! Pamiętaj, aby być sobą; mieć ciekawe życie i zainteresowania; dużo się uśmiechać i dbać o pozytywne nastawienie; nie być dostępną na każde jego zawołanie; być kobiecą na ile to możliwe – zewnętrznie oraz wewnętrznie.