Nie ma między wami ognia? Nie dzielicie się ze sobą swoimi fantazjami? Seks jest dobry, ale bez fajerwerków? To być może wcale nie kwestia doświadczeń, lecz niedopasowania waszych znaków zodiaku. Wasze żywioły nie są kompatybilne. Sprawdźcie, które znaki zodiaku nie dogadają się w łóżku.

Najmniej dopasowane znaki zodiaku w łóżku: Koziorożec i Strzelec 

Dwa zimowe znaki, czyli Koziorożec i Strzelec nie znajdą wspólnego języka w sypialni. Koziorożec z natury potrzebuje dużo czasu, żeby przemyśleć swoje ruchy, a jeśli chodzi o partnera bądź partnerkę, musi być pewny więzi. Wynika to z braku ognia, jakim obdarza sypialniane ściany. Strzelec z kolei jest szalenie otwarty, a przelotne romanse przychodzą mu z łatwością. Nie lubi nudy, tym bardziej w łóżku! Zabawy, poznawanie nowych pozycji – to jego bajka. Dlatego też te dwa zodiaki są niekompatybilne, ich język miłości kompletnie się rozmija. Nie warto na siłę szukać ognia, który nigdy nie zapłonie. 

Najmniej dopasowane znaki zodiaku w łóżku: Rak i Waga

Rak obok Skorpiona jest jednym z charakterologicznie najcięższych znaków zodiaku. W połączeniu z Wagą ich życie intymne to pasmo niepowodzeń. Poza łóżkiem – same kłótnie. Te dwa znaki nie nadają na tych samych falach, w żadnej przestrzeni. Podczas seksu oczekują kompletnie innych rzeczy. Rak, z natury spokojny, płoszy się przy mocniejszych przejawach seksualnych. Raki nie dominują i boją się dominacji. Waga, choć czuła, podczas zbliżenia z partnerem bądź partnerką, budzi w sobie dzikość. Nie boi się nazwać swoich potrzeb, nie boi się przejąć inicjatywy. Podczas stosunku idą na całość, jakby miał się skończyć świat. Rak i Waga są przeciwnościami, które się nie przyciągają.

Najmniej dopasowane znaki zodiaku w łóżku: Wodnik i Byk

Wodnik jest zodiakiem, który często uchodzi za niezręcznego w kontaktach seksualnych. Zbiera on doświadczenia życiowe, jednak nie te seksualne. Jest znakiem otwartym, ale na koleżeńskie znajomości. Byk z kolei jest zdobywcą. Jego podboje są legendarne. Jest koneserem, również w kwestiach seksualnych. Jego gra wstępna zaczyna się na dłużej, zanim w zasięgu wzroku pojawi się łóżko. Buduje napięcie, jest kreatywny w sypialni. Nienasycony, wiosenny Byk, nie znajdzie porozumienia z zimowym jeszcze Wodnikiem. 

Przeczytaj również: