Kobiety, którym nie da się oprzeć

Nie chodzi o wygląd, ani sposób bycia. Po prostu niektóre kobiety mają w sobie magnes, który przyciąga mężczyzn. Wydaje się to dość nierealne, żeby niewidzialna siła oddziaływała tak na drugą osobę. Jednak te 3 znaki zodiaku, wręcz fascynują panów i sprawiają, że nie potrafią im się oprzeć.

Ich aura jest magiczna i sprawia, że wszyscy skupiają się tylko na nich. Chociaż nic nie robią, to ludzie wręcz pragną z nimi przebywać. Niestety, to także notoryczne łamaczki serc i dlatego lepiej zachować dystans, zanim wejdzie się z nimi w głębszą relację. O kim mowa?

Lew 

Kobieta Lew jest pewna siebie i ma wysoką samoocenę. Zna swoje silne strony i chętnie z nich korzysta. Wie, jak podejść mężczyznę, co powiedzieć i jak się zachować, by to na niej skupiła się jego uwaga. Jest duszą towarzystwa, ludzie uwielbiają z nią przebywać, bo sprawia, że czują się wartościowi. Jest radosna i pełna energii, aktywna i wszędzie jej pełno. Nie ma opcji, żebyście jej nie zauważyli, ponieważ wyróżnia się stylem i ubiorem. Potrafi tak omamić partnera, że ten nie wyobraża sobie życia bez niej i ani myśli o rozstaniu. Można śmiało powiedzieć, że uzależnia...

Znane kobiety spod znaku lwa: Madonna, Whitney Houston, Mata Hari, Jennifer Lopez, Charlize Theron, Mila Kunis, Sandra Bullock, Audrey Tautou, Hilary Swank, Halle Berry, Katarzyna Smutniak, Natasza Urbańska.

Waga

Waga nie jest tak energiczna jak Lwica, to raczej subtelna kobieta, która potrafi rzucić wymowne spojrzenie. Jej siłą jest komunikacja niewerbalna - czyli uwodzicielskie gesty i sensualne zachowania. To mistrzyni flirtu. Wie, jak wprowadzić magiczną atmosferę i zatrzymać uwagę mężczyzny. Na jej widok partner czuje uderzenie gorąca i wręcz miękną mu nogi. Zna wszystkie triki i chętnie z nich korzysta, by oczarować i zamieszać w głowie. Jest także konsekwentna i wytrwała w dążeniu do celu, więc jeśli wpadniesz jej w oko, to już po tobie.

Znane kobiety spod znaku wagi: Brigitte Bardot, Emilia Clarke, Lena Headey, Kate Winslet, Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska, Agata Kulesza.

Ryby

Ryby to delikatne, wrażliwe romantyczki. Sprawiają, że ich magnetyczna kobiecość wabi mężczyzn i nie pozwala im odejść. Partner łaknie ich obecności, bo czuje się przy nich bezpieczny i akceptowany, a jednocześnie chce się nimi zaopiekować. Wydobywają z faceta poczucie odpowiedzialności i chętnie oddają się w jego ręce. On nawet nie wie, kiedy wpadł w sidła ukochanej, bo ryby to niezłe manipulatorki. Empatyczna natura szybko pozwala im zlokalizować słabe strony partnera i owinąć go sobie wokół palca.

Zobacz także:

Znane kobiety spod znaku ryb: Rihanna, Sharon Stone, Sophie Turner, Wiktoria Gąsiewska, Patricia Kazadi, Natalia Kukulska, Kinga Rusin.