Gry erotyczne to bardzo przyjemny i kreatywny sposób na poznanie seksualnych preferencji swojego partnera czy partnerki. Niektóre osoby nie mają odwagi, by otwarcie mówić o tym, co sprawia im przyjemność i czego oczekują od drugiej osoby. Swoje erotyczne fantazje znacznie łatwiej jest wyrazić w trakcie gry. To także idealna propozycja dla osób, które nie mogą oprzeć się wrażeniu, że do ich sypialni wkrada się rutyna. Uprawiacie seks ciągle w tym samym miejscu i w tych samych pozycjach? Czas to zmienić, bowiem rutyna jest największym wrogiem przyjemności. Gra erotyczna pozwoli wam na nowo odkryć swoje ciała i zapewni masę ekscytujących wrażeń. Poniżej mamy dla was ranking gier erotycznych, które zagwarantują wam mnóstwo śmiechu, jak i będą pierwszym krokiem do odkrycia zmysłowej przyjemności.

Gry erotyczne – „Sekrety nocy”

„Sekrety nocy”, autorstwa firmy Scala, to idealna propozycja dla osób, które lubią delektować się każdą intymną chwilą z partnerem. Celem gry jest dotarcie do końca planszy i choć zwycięzca jest tylko jeden, to tak naprawdę, wygrywają obie strony.

Co w zestawie?

Najistotniejsze elementy gry to dwustronna plansza i karty. Oprócz tego, w zestawie znajdziecie gadżety, służące sprawianiu przyjemności – kajdanki z futerkiem, opaska na oczy i wibrator.

Jakie są zasady gry?

Plansza składa się z dwóch stron – „flirt i podniecanie” oraz „ekstaza i spełnienie”. Pierwszy etap gry rozluźnia uczestników i wprowadza intymną atmosferę. Drugi etap gry jest znacznie bardziej odważny i ma na celu wywołanie silnego podniecenia. Ważne – w trakcie rozgrywki należy powstrzymać się od pełnej bliskości! Jeżeli ulegniecie pokusie, przegracie.

Ta gra erotyczna dla dwojga polega na losowaniu kart przyjemności i rozkoszy, z których każda zawiera inne zadanie do wykonania. W repertuarze znajdziecie delikatne, subtelne pieszczoty, jak i znacznie bardziej odważne wyzwania erotyczne. Zwycięża osoba, która w toku gry, jako pierwsza osiągnie koniec planszy „ekstaza i spełnienie”. Nagroda? Upojna noc z partnerem na zasadach, które sama ustalasz. Warto zatem starać się, by osiągnąć linię mety przed „przeciwnikiem”, jednak bądźmy szczerzy – w przypadku tej gry, przegrany też zyskuje.

Gry erotyczne – „Arkana Miłości” Edycja Deluxe

„Arkana miłości” to popularna seria gier erotycznych, autorstwa firmy Rebel – specjalisty w dziedzinie planszówek. Ten tytuł został stworzony po to, by pokonywać nieśmiałość i wprowadzić nutkę ekscytacji do waszego życia seksualnego.

Co w zestawie?

Pudełko seks gry Edycji Deluxe zawiera trzy zestawy kart do gry. Talia romantyczna obejmuje subtelne wyzwania, idealne do przełamania pierwszych lodów. Talia namiętna została opracowana, by napięcie seksualne osiągnęło maksymalny poziom. Pozwala otworzyć się na nowe doświadczenia i przeżyć wiele ekscytujących momentów. Talia pikantna jest z kolei idealnym wyborem dla osób, które w sypialni szukają nieco mocniejszych wrażeń. Każdy zestaw zawiera 55 kart, które zdobią pikantne ilustracje, co dodatkowo podnosi temperaturę w sypialni. 

Zobacz także:

Oprócz tego, w zestawie znajdują się kajdanki i opaska na oczy. Gracze mogą być pewny, że w trakcie rozgrywki, będą musieli często sięgać po te gadżety.

Jakie są zasady gry?

„Arkana miłości” to bardzo prosta gra, która polega na losowaniu kart i wykonywaniu przypisanych do nich zadań. Talię podstawową można tworzyć dowolnie, łącząc najbardziej interesujące karty z zestawu romantycznego, namiętnego i pikantnego. Nie ma żadnych przeciwwskazań, by wykluczyć te karty, które zawierają zadania leżące poza obszarem waszych zainteresowań. 

Gry erotyczne – „Sweet”

„Sweet” to gra erotyczna dla par marki Razem. To bardzo interesująca planszówka, która z aktu miłosnego eliminuje przesadną namiętność, za to wprowadza do sypialni masę uśmiechu i dobrej zabawy. Taka konstrukcja rozgrywki sprawia, że „Sweet” stanowi niezwykle interesującą alternatywę dla pozycji, które stawiają przede wszystkim na intensywne doznania erotyczne. 

Co w zestawie?

Pudełko zawiera 24 karty, planszę, 35 żetonów z punktami, pionki, kostkę oraz kajdanki z futerkiem. Już sama zawartość zestawu sugeruje, że ten tytuł jest blisko spokrewniony z tradycyjnymi planszówkami i tak jest w rzeczywistości, z tą różnicą, że w tym przypadku otrzymujemy grę przyprawioną odrobiną pikanterii.

Jakie są zasady gry?

W trakcie gry, uczestnicy losują karty z zadaniami, które polegają nie tylko na zmysłowych pieszczotach, ale także na rozmowie o swoich fantazjach. Wygrywa osoba, która jako pierwsza osiągnie metę na planszy.

Najpopularniejsze fantazje seksualne u kobiet, czyli o jakim seksie marzymy
 

Gry erotyczne – „Rozkosz”

„Rozkosz” to kolejna interesująca propozycja firmy Razem. Ten tytuł to typowa planszówka, w której gracze rzucają kostką, przemieszczają się po planszy i losują karty. Gra nie ma jednak nic wspólnego z grzecznymi tytułami. To propozycja dla osób, które nie boją się odważnych wyzwań i które chcą zgłębić swoją seksualność.  

Co w zestawie?

W pudełku zawarte jest wszystko, czego potrzeba do przeprowadzenia rozgrywki i wytworzenia zmysłowej, przesiąkniętej erotyzmem atmosfery. W zestawie znajdują się plansza do gry, dwa pionki, kostka i 24 karty. Oprócz tego, gracze otrzymują też kajdanki, strusie pióro oraz świeczki. Takie gadżety zapowiadają wiele mocnych wrażeń i tak jest w istocie – rozgrywka przebiega w niezwykle zmysłowej atmosferze.

Jakie są zasady gry?

W trakcie rozgrywki, uczestnicy muszą pozostać w ubraniu. Warto jednak nastawić nieco wyższą temperaturę ogrzewania, bo już po kilku chwilach, pozbędziecie się wszystkiego, co macie na sobie. O zadaniach do wykonania decydują rzuty kostką, które determinują pozycję pionka na planszy, oraz wylosowane karty. Na mecie należy wykonać ostatni rzut, który wskaże na sposób zakończenia rozgrywki, a raczej – na rozpoczęcie jej finałowego etapu.

10 nietypowych pozycji seksualnych. Wypróbujcie je jeszcze dziś!
 

Gry erotyczne – „Gorące igraszki”

Ostatnia propozycja gry erotycznej dla dwojga, ponownie od wydawcy Razem, to gra stworzona dla osób, które myślą, że świat erotycznych uniesień nie kryje przed nimi żadnych tajemnic, a w sypialni – nic nie jest w stanie ich zaskoczyć. 

Co w zestawie?

Pudełko z grą zawiera 80 kart, podzielonych na 4 zestawy. Talia „Flirt” odpowiada za zainicjowanie urozmaiconej gry wstępnej. Karty „Igraszki” to początek miłosnej przygody. „Gorące szaleństwo” to pikantna talia, która prowadzi was do finału. Karty „Moje marzenie erotyczne” umożliwiają realizację najskrytszych fantazji.

Oprócz tego, zestaw obejmuje erotyczne akcesoria: wibrator, nakładkę wibracyjną na członek, strusie pióro, aksamitną wstążkę i płytę DVD, której zawartość wprowadzi do sypialni odpowiedni nastrój. 

Jakie są zasady gry?

Rozgrywka dzieli się na dwa etapy. Pierwszy to faza przygotowań, podczas której dzielicie karty erotycznych fantazji i dbacie o to, by w sypialni zapanowała intymna atmosfera. 

Drugi etap dzieli się na trzy poziomy – flirt, igraszki i gorące szaleństwo. Uwaga – nie ma żadnych przeciwwskazań, by pominąć pierwsze dwie fazy i od razu przejść do najpikantniejszej, która zaprowadzi was wprost do łóżka. Wszystko zależy od waszych preferencji.

Zobacz także: Piosenki do uprawiania seksu – co powinno znaleźć się na waszej liście? Oto 26 kawałków idealnych do łóżka