TikTok cieszy się coraz większym zainteresowaniem młodych twórców i popularnością na całym świecie, w tym w Polsce. Wielu ekspertów z dziedziny social mediów sądzą, że już niedługo chińska aplikacja przebije Instagram – platformę, na której dominują zdjęcia, a nie (bardzo przyszłościowe) wideo. Użytkowników na TikToku przybywa, a to znaczy, że coraz trudniej się wybić. Co zrobić, aby zwrócić na siebie uwagę innych internautów i zdobyć popularność na platformie? O odpowiedź na to pytanie poprosiłyśmy znane TikTokerki oraz TikTokerów z Polski.

TikTok – jak się wybić?

Ewa Zawada, Filip Szyc, Patryk Zapała, dr Ania – Stomatolog Dobra Rada, Dominik Rupiński, Kamelemona – jeżeli korzystacie z TikToka, na pewno kojarzycie te nazwiska oraz pseudonimy. Konta tych twórców obserwowane są bowiem przez tysiące, a w niektórych przypadkach nawet przez miliony użytkowników popularnej aplikacji. Zdobyli popularność dzięki ciężkiej pracy, talentowi, zaangażowaniu i kreatywności, a także… No właśnie. Zajrzyjcie do naszej galerii (na górze strony) i sprawdźcie, jaki jest ich przepis na sukces. Macie wyjątkową okazję do tego, by skorzystać z rad najpopularniejszych TikTokerek i TikTokerów w Polsce. Powodzenia!

Pamiętajcie, że Glamour Poland od niedawna też jest na TikToku. Na naszym profilu znajdziecie m.in. wywiady z gwiazdami, urodowe tutoriale, Q&A z redaktorką, a także modowe tipy. Jeśli jeszcze nie widzieliście naszych filmów, koniecznie nadróbcie zaległości.

Eva Chen radzi: Jak odnieść sukces na Instagramie? 10 sprawdzonych tipów od Head of Fashion Partnerships for Instagram >>>