Zalando przygotowało na nadchodzący sezon coś specjalnego. Wiosenna kampania Ja. Bez ograniczeń różni od wszystkich innych przede wszystkim za sprawą wyjątkowych bohaterek. Jedną z nich jest belgijska modelka i aktywistka Hanne Gaby Odiele. Jeżeli jeszcze jej nie znacie, najwyższy czas, aby to zmienić, ponieważ ma Wam do przekazania coś bardzo ważnego.

Q&A z Gigi Hadid: modelka opowiada o nowej kolekcji TommyXGigi >>>

Hanne to 29-letnia Belgijka o nietypowej, elektryzującej i jednocześnie delikatnej, surowej urodzie. Podbija świat mody, robi karierę w modelingu. Ma na koncie współprace z największymi nazwiskami, m.in. Versace, Michaelem Korsem, Balenciagą, Moschino i Alexandrem Wangiem. Udziela się również w stowarzyszeniu InterACT Advocates for Intersex Youth, walcząc o prawa interseksualnych osób. Kilka lat temu Hanne wyznała, że urodziła się z chromosomami XY, które zazwyczaj przypisuje się płci męskiej. Postanowiła, że wykorzysta swoją medialną pozycję i będzie wspierała osoby takie jak ona, narażonych na poczucie wstydu, a co najważniejsze pogwałcenie ich praw.

To, co modelka chce przekazać nie tylko osobom interseksualnym, ale wszystkim młodym i może trochę zagubionym ludziom, jest tożsame z hasłem wiosennej kampanii Zalando Ja. Bez ograniczeń. Zachęca do tego, aby iść w życiu pod prąd i nie bać się przełamywać schematów. To wszystko odzwierciedla jej nonszalancki styl. O kolejnych bohaterkach poinformujemy Was już niedługo, a tymczasem obejrzyjcie teaser z Hanne Gaby Odiele.