Ciocia Liestyle i Jakob Kosel tworzą jedną z najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Na początku września 2020 roku zaręczyli się. Natomiast niespełna pół roku później zostali rodzicami po raz pierwszy. Od tamtej pory Agnieszka, bo właśnie tak brzmi imię influencerki oraz Jakob regularnie pokazują swoją córeczkę w mediach społecznościowych. Dziś (23 czerwca 2021 roku) na ich profilach na Instagramie pojawiły się kolejne zdjęcia i wideo z Misią (Michaliną) w roli głównej. I zdecydowanie zasługują na miano wyjątkowych. Co Ciocia Liestyle i Jakob Kosel napisali na Instagramie z okazji Dnia Ojca 2021?

Jakob Kosel po raz pierwszy świętuje Dzień Ojca w nowej roli

Dzień Ojca 2021 to z całą pewnością szczególny dzień dla Jakoba Kosela. Model i influencer obchodzi go bowiem po raz pierwszy w nowej roli. A mianowicie w roli taty. W związku z tym opublikował na Instagramie urocze wideo, na którym bawi się ze swoją córeczką, natomiast w opisie porównał ojcostwo do najciekawszej podróży, jaką kiedykolwiek odbył. 

„Jestem Ojcem dopiero od 5 miesięcy a już wiem że to moja najciekawsza podróż w życiu! Bywały oczywiście lepsze i gorsze momenty - ale tak w każdej podróży bywa! MISIU!!! ZNAMY SIE TAK KRÓTKO A MAM WRAŻENIE ŻE ZNAM CIE CAŁE ŻYCIE” – napisał Jakob Kosel na Instagramie.

Wspomniane wideo, które obejrzało już ponad 70 tysięcy osób, możecie obejrzeć również poniżej. Jest niesamowicie urocze!

 

Ciocia Liestyle opublikowała uroczy wpis z okazji Dnia Ojca 2021

Specjalny post z okazji Dnia Ojca 2021 pojawił się także na profilu Cioci Liestyle na Instagramie. Mama Wiewióreczki (Agnieszka i Jakob właśnie tak nazywają swoją córeczkę, a ich fanki oraz fani szybko podchwycili ten pseudonim) przyznała, że Jakob Kosel jest świetnym tatą. Jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, poza tym wdzięczna. 

„Myślę i myślę co by tu pięknego napisać i jakoś nie mogę znaleźć słów, które oddadzą to, jak bardzo jestem szczęśliwa i wdzięczna, że moja Misia ma takiego cudownego Tatę. Wszystkiego Najlepszego Tatusiu @jakobkosel. Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Ojców” – napisała Ciocia Liestyle na Instagramie. 

Co więcej, Ciocia Liestyle podzielili się z obserwatorkami i obserwatorami serią zdjęć, na których uchwyciła piękne, jak również zabawne momenty z życia swojej córeczki oraz partnera. Wszystkie znajdziecie poniżej. 

 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel potwierdzili (trwające od miesięcy) plotki na temat ich związku w kwietniu 2020 roku. Kilka miesięcy później twórcy internetowi zaręczyli się, a także podjęli decyzję o powiększeniu rodziny. Ich córeczka, Michalina, przyszła na świat 24 stycznia tego roku, o czym poinformowali główni zainteresowani całą sprawą za pośrednictwem Instagramu. Pełna historię miłości Agnieszki oraz Jakoba możecie przeczytać poniżej.