Jakub Bzdawka – wiek, kariera 

Jakub ma 30 lat i swoje życie dzieli pomiędzy Warszawę a Świecie (miejscowość w kujawsko-pomorskim). Jego ścieżka zawodowa jest interesująca – Jakub to specjalista do spraw przygotowywania inwestycji, sędzia piłkarski, w jego życiu znajdzie się miejsce także na pracę w agencji eventowej. Jakub zbiera doświadczenia, nie tylko te w CV. W 2019 roku został finalistą konkursu Mister Polski, a którą opuścił z tytułami: Mistera Elegancji oraz Mistera Best Hair. Faktycznie, jego włosy robią wrażenie!

Jakub Bzdawka – charakter, zainteresowania

Jakub do życia podchodzi z optymizmem, dlatego też został uhonorowany tytułem Osobowości Roku Kujawsko-Pomorskiego w kategorii Kultura. Chłopak wie, jak zgarniać nagrody i cieszyć się życiem! Nie dziwi więc nas, że ciągle szuka przygód, zmienia lokalizacje, a we własnym domu jest wyłącznie gościem. To jednak żadna wada, Jakub na nudę nie narzeka. Kiedy jest w domu, wcale nie planuje, gdzie tu się wyrwać, tylko korzysta ze spokojniejszych chwil i na przykład piecze ciasta! To jego ulubiona kuchenna dyscyplina, choć generalnie kulinaria to jego pasja. Uwielbia też sport. Jako sędzia piłkarski, gra w piłkę nożną, ponadto uprawia boks. A! I udziela się charytatywnie. Człowiek orkiestra z dobrym sercem. 

Jakub Bzdawka – życie miłosne 

Wszechstronny przystojniak cieszy się ogromnym powodzeniem wśród płci przeciwnej. Dlatego, jak sam mówi, rzadko podrywa kobiety. Jego życie miłosne składało się dotąd z przelotnych związków. Uważa, że po prostu nie spotkał dotychczas właściwej kobiety. Czeka zatem na tę jedyną. Długonogie blondynki, jesteście w typie Jakuba, ponieważ jego ideałem jest… Marcelina Zawadzka! Jednak nie tylko wygląd liczy się dla Kuby. Jego potencjalna partnerka musi być ciepła, rodzinna, powinna mieć też własne zdanie… i jak sam mówi, powinna tupnąć czasem nogą, żeby przywołać go do porządku.