Jason Mamoa i Eiza González już nie są parą?

Cztery miesiące po rozstaniu z Lisą Bonet – jak donosiły amerykańskie media – Jason Momoa został ponownie ugodzony strzałą Amora. Wybranką 42-letniego gwiazdora „Aquamana”  okazała się 32-letnia Eiza González, którą możecie kojarzyć m.in. z filmu Edgara White’a „Baby Driver” czy doskonałego obrazu J Blakesona „O wszystko zadbam”. Plotki o ich romansie pojawiły się po premierze filmu „Ambulans” Michaela Baya, w którym Eiza zagrała z Jakem Gyllenhaalem – Jason nieoficjalnie towarzyszył swojej nowej dziewczynie na evencie. Podobno związek z meksykańską aktorką pomógł pochodzącemu z Hawajów aktorowi uporać się z trudnymi emocjami po zakończeniu 16-letniej relacji z Bonet.

Osoba z otoczenia aktora przekazała wtedy magazynowi „People”, że Jason Momoa i Eiza González darzą się gorącym uczuciem, choć oboje są bardzo zajęci pracą. 

 W tej chwili nie jest to jeszcze nic poważnego. Spędzają razem czas, kiedy tylko mogą, i mimo napiętych harmonogramów robią wszystko, by się udało.

Niestety wygląda na to, że sielanka się skończyła, bo relacja – zgodnie z doniesieniami magazynu „People” – nie przetrwała próby czasu. Para rozeszła się po kilku miesiącach związku. Źródło podało, że 42-latek i młodsza o 10 lat aktorka stwierdzili, że na tym etapie życia ich plany są nie do pogodzenia.

Bardzo się kochają i spotykali się w tajemnicy przez jakiś czas, zanim wszyscy dowiedzieli się o ich związku. Są jednak na innych etapach życia.

Inne źródło przekazało natomiast, że Jason Mamoa i Eiza González  „mają nadzieję, że uda im się rozwiązać problemy”.

Eiza González  – życie prywatne

Bez względu na obrót spraw, z pewnością jeszcze nieraz usłyszymy o perypetiach miłosnych tych dwojga. Życie uczuciowe Eizy González trafia bowiem na pierwsze strony gazet niemal od początków jej kariery. W 2013 roku została sfotografowana przez paparazzi, gdy całowała się z Chrisem Hemsworthem. Ani ona, ani aktor znany z „Igrzysk śmierci” nie komentowali wówczas plotek o ich związku, ale gwiazda zapewniała wówczas, że całą energię skupia na swojej karierze, a nie na życiu osobistym.

Przypomnijmy: zanim zyskała międzynarodową rozpoznawalność za sprawą ról w anglojęzycznych produkcjach, takich jak „Baby Driver” (2017), „Witajcie w Marwen” (2018) czy „O wszystko zadbam” (2020), meksykańska aktorka zdobyła popularność w dramacie dla nastolatków „Sueña Conmigo” i telenoweli „Amores Verdaderos”. Jej kariera wystrzeliła po udziale w serialu „Od zmierzchu do świtu” (2014-2016), a została ostatecznie przypieczętowana rolą w blockbusterze „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”.