Serial „Wednesday” od Tima Burtona, który ujrzał światło dzienne pod koniec listopada tego roku, okazał się absolutnym hitem wśród subskrybentek i subskrybentów platformy Netflix z całego świata, w tym z Polski. Całość naprawdę robi wrażenie – zachwycające kadry, muzyka, czarny i błyskotliwy humor, do tego świetna obsada. Widzki oraz widzowie są pod szczególnym wrażeniem Jenny Ortegi, która zagrała Wednesday Addams. 20-letnia aktorka ma na swoim koncie udział w kilku mrocznych produkcjach i zyskała już miano nowej królowej horrorów. Jednak to rola córki Morticii i Gomeza Addamsów przyniosła jej międzynarodowy rozgłos. Na Instagramie obserwuje ją ponad 23 mln osób. Natomiast w sieci można znaleźć wiele artykułów na jej temat – kariery, życia prywatnego czy stylizacji, które dość często wpisują się w estetykę lubianą także przez jej bohaterkę. Dlatego tym bardziej warto wspomnieć, że ostatnio Jenna Ortega pojawiła się na czerwonym dywanie w biżuterii od polskiej marki. 

Jenna Ortega założyła biżuterię od polskiej marki

Niedawno Jenna Ortega wzięła udział w SCAD Savannah Film Festival. Gwiazda pozowała na tak zwanej ściance w czarnym garniturem z taliowaną marynarką o dłuższym kroju i szerokimi spodniami. Swoją stylizację uzupełniła o biżuterię od marki Lilou, co szczególnie nas zainteresowało. Odtwórczyni roli Wednesday Addams w serialu Tima Burtona dla Netfliksa wybrała posrebrzane kolczyki Lune w kształcie półksiężyców oraz pasujące do nich pierścionki z linii Etno i Infinity. Jak się okazuje, modele, które przypadły jej do gustu, nadal są w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym marki. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia biżuterii z bliska. A poniżej możecie zobaczyć aktorkę na czerwonym dywanie: 

fot. Getty Images

Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, gdy Jenna Ortega postawiła na biżuterię od tej polskiej marki. Jak dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się z oficjalnego komunikatu prasowego, aktorka już wcześniej nosiła kolczyki oraz pierścionki od Lilou. 

Jenna Ortega i inne gwiazdy uwielbiają biżuterię od tej polskiej marki

Warto dodać, że Jenna Ortega jest jedną z wielu światowej sławy gwiazd, którym spodobała się biżuteria wspomnianej marki. Do grona fanek Lilou należą również Ellie Goulding, Christina Aguilera, Sandra Bullock, Viola Davis, Eva Longoria, Halle Berry, Alicia Keys czy Nicole Scherzinger. Spodziewaliście się?