Jenna Ortega jest (przynajmniej w pewnym stopniu) Wednesday Addams w prawdziwym życiu. Podobnie jak kultowa bohaterka, kocha filmy grozy. Niektóre osoby z branży i nie tylko nazywają ją nawet nową królową horroru. Co więcej, aktorka chętnie pokazuje się na prestiżowych galach i pokazach mody w stylizacjach, które z całą pewnością spodobałyby się również córce państwa Addamsów. Tak było m.in. podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród SAG. 

Gala SAG 2023: gwiazdy na czerwonym dywanie – Jenna Ortega, Zendaya, obsada „Białego lotosu” i wiele więcej

Gala wręczenia nagród Gildii Aktorów Ekranowych to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. W tym roku równie interesujące co wyniki okazały się stylizacje gwiazd, które pojawiły się w Fairmont Century Plaza w Los Angeles. Na czerwonym dywanie królował róż. Na kreacje w różnych odcieniach tego koloru postawiły m.in. Zendaya i Jessica Chastain. Aktorki oraz aktorzy, którzy zagrali w drugim sezonie serialu „Biały Lotos” zyskali miano najbardziej stylowej obsady. I, uwierzcie, było to uzasadnione. A Jenna Ortega? Cóż, odtwórczyni roli Wednesday Addams w bijącej rekordy popularności produkcji od Tima Burtona dla Netfliksa po raz kolejny zachwyciła. 

Jenna Ortega pojawiła się na gali SAG 2023 w sukience, która spodobałaby się również Wednesday Addams

Jenna Ortega pojawiła się na czerwonym dywanie w stylizacji, obok której nie dało się przejść obojętnie. Postawiła na czarną sukienkę z charakterystycznym dekoltem w kształcie litery V, trenem i głębokim rozcięciem u dołu. Jak się okazało, to projekt Versace z kolekcji na jesień 1994. Młoda gwiazda, która powoli staje się ikoną stylu dla generacji Z, uzupełniła swój look o sandałki na platformie (warto dodać, że często wybiera modele w tym stylu), a także biżuterię od Tiffany & Co. Do tego zdecydowała się na subtelny makijaż z efektem glow. Natomiast włosy, które niedawno skróciła, lekko pofalowała. Wyglądała obłędnie. Nie mamy wątpliwości, że Wednesday Addams też chętnie by się tak ubrała. Zdjęcia popularnej aktorki z gali SAG 2023 możecie zobaczyć w naszej galerii – poniżej.