Jenna Ortega jest teraz jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia (i nie tylko) w Hollywood. Dzięki roli Wedesday w hicie Netfliksa o tym samym tytule zyskała ogromną popularność. Mamy wrażenie, że mroczna bohaterka Jenny nadal w niej jest. Podczas promocji serialu stylizacje i makijaże aktorki bardzo pasują do estetyki Addams. Teraz 20-latka postawiła na supermodne cięcie i kolejny outfit rodem z Nevermore.

Jenna Ortega zmieniła fryzurę

Ostatnio bardzo dużo gwiazd chwali się nowymi fryzurami. Teraz dołączyła do nich Jenna Ortega, która postawiła na cięcie, które robi się coraz bardziej popularne. Chyba możemy już powiedzieć, że aktualnie jest to najmodniejsza fryzura. A mówimy oczywiście o wolf cut! Niedawno pisałyśmy również o Camili Cabello, która też zdecydowała się na taką właśnie fryzurę.

Fryzjer aktorki grającej Wednesday w serialu Netfliksa, Dave Stanwell, mocno skrócił jej długie włosy i nadał im objętości, tworząc warstwy. Właśnie tym charakteryzuje się to cięcie. Dodatkowo Jenna ma jeszcze grzywkę w stylu curtain bangs, która jest już nami od kilku sezonów. W krótkim bobie 20-latka wygląda naprawdę przepięknie.

Jenna Ortega w stylizacji niczym Wednesday Addams

Po raz pierwszy publicznie aktorka pokazała się w nowych włosach w programie Jimmy’ego Fallona. Na tę okazję wybrała stylizację, a jakże, totalnie w estetyce Wednesday! Gwiazda hitu Netfliska założyła kompletnie prześwitującą sukienkę maxi od Dolce & Gabbany. Talię podkreślał jej ogromny srebrny metaliczny gorset. Do tego biały kołnierzyk i krawat. Wyszedł z tego bardzo sexy mroczny look. Jesteśmy wręcz przekonane, że Wedesday Addams nie powstydziłaby się takiej stylizacji i chętnie by ją założyła.

Jenna na swój Instagram wstawiła zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej makijaż z bliska. Postawiła na matową cerę, naturalne usta i najważniejszy element, który spajał cały look – ciemną kreskę na oku w stylu goth. Jesteśmy fankami nowej wersji Jenny! Wygląda superhot! Czy w drugim sezonie serialu zobaczymy ją właśnie w takim wydaniu?