Jennifer Aniston i David Schwimmer stworzyli na ekranie jedną z najbardziej lubianych, a zarazem najpiękniejszych par. Mowa oczywiście o Rachel i Rossie z Przyjaciół. Wiele osób łączyło ich także w tak zwanym prawdziwym życiu. Oglądając specjalny odcinek kultowego serialu, który kilka miesięcy temu zadebiutował na platformach HBO Max oraz HBO GO, dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że aktorzy rzeczywiście podkochiwali się w sobie podczas pracy na planie. Teraz o łączącej ich relacji znów jest głośno. Zagraniczne media podają, że Jennifer Aniston i David Schwimmer są parą. Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Jennifer Aniston i David Schwimmer są parą?

Według zagranicznych mediów, na czele z magazynem Closer, Jennifer Aniston i David Schwimmer spotykają się. Momentem przełomowym w ich relacji miało być spotkanie gwiazd serialu, które odbyło się w związku z nagraniami do specjalnego odcinka Przyjaciół. Właśnie wtedy wspomnienia miały powrócić, a główni zainteresowani całą sprawą mieli uświadomić sobie, że wciąż czują do siebie coś więcej. Od czasu nagrań do Friends: The Reunion gwiazdy miały regularnie SMS-ować. Jakiś czas później odtwórca roli Rossa Gellera miał odwiedzić aktorkę w jej domu w Los Angeles. 

„Spędzali czas w domu Jen, gdzie wieczorami gotowała obiady i dobrze się bawili razem, rozmawiając i śmiejąc się. Zauważono ich również, jak pili wino, pogrążeni w rozmowie, gdy spacerowali po jednej z ulubionych winnic Jen w Santa Barbara, gdzie było jasne, że jest między nimi dużo chemii” – twierdzi informator / informatorka magazynu Closer. 

Wiele fanek i fanów serialu Przyjaciele na pewno chciałoby, aby odtwórcy ich ulubionych ról byli razem także w prawdziwym życiu. Warto jednak zaznaczyć, że (przynajmniej jak dotąd) Jennifer Aniston i David Schwimmer nie potwierdzili medialnych doniesień.