Ta polska projektantka podbija Stany Zjednoczone. W jej ubraniach i dodatkach pokazywały się już między innymi Hailey Bieber, Jennifer Aniston, Kendall Jenner, Rihanna czy Olivia Wilde. Mowa oczywiście o Magdzie Butrym. Do jej fanek należy też Jennifer Lawrence. Na najnowszej okładce magazynu „Variety” możemy zobaczyć gwiazdę w czerwonej sukience z różami charakterystycznymi dla projektów Butrym.

Jennifer Lawrence w sukience od Magdy Butrym

Magda Butrym opublikowała post na Instagramie z okładką „Variety” z edycji Actors on Actors. Znajdują się na niej Viola Davis i Jennifer Lawrence sfotografowane przez Alexiego Lubomirskiego. Gwiazda „Igrzysk śmierci” miała na sobie czerwoną sukienkę z „różanym”, charakterystycznym dla tej kolekcji akcentem na lewym ramieniu.

Jennifer Lawrence w czerwonej backless mock neck jersey dress na okładce „Variety” - napisała Magda Butrym pod swoim postem. Stylizacją zajęła się Kate Young. Pomimo zabudowanego dekoltu, kreacja jest niezwykle zmysłowa. Szczególnie dzięki wyrazistej czerwieni i wyeksponowanym plecom, ale także różom na ramieniu.

Dodatkowo sukienka jest w kolorze, który jest niemal identyczny jak 18-1750 Viva Magenta, czyli kolor 2023 roku wybrany przez Pantone. Projektantka, ale i aktorka wyprzedziły więc trendy o kilka miesięcy. Jennifer wygląda przepięknie.

Gwiazdy w projektach Magdy Butrym

Grono fanek ubrań i dodatków od polskiej projektantki jest naprawdę duże i stale się powiększa. Jedną z najwierniejszych zwolenniczek jest Hailey Bieber, która w ubraniach czy butach od Butrym pokazuje się regularnie.

Ostatnio projekty Magdy mogłyśmy i mogliśmy oglądać też na czerwonym dywanie. Wystąpiły w nich Olivia Wilde i Elsa Hosk. Streetstylowe stylizacje z elementami garderoby od Polki komponują it-girls takie jak Irina Shayk, Katie Holmes czy Jennifer Lopez.

Gratulujemy Magdzie kolejnego sukcesu!

Zobacz także: