Jennifer Lawrence, która zyskała międzynarodową sławę i sympatię dzięki roli głównej w filmach z serii „Igrzyska śmierci”, właśnie została mamą. O narodzinach pierwszego dziecka aktorki ora Coooke’a Maroneya poinformowały amerykańskie serwisy plotkarskie, na czele z „TMZ”. Gwiazda urodziła chłopca czy dziewczynkę? Jak ma na imię? Kiedy i gdzie odbył się poród? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.  

Jennifer Lawrence została mamą! Co wiemy o narodzinach pierwszego dziecka popularnej aktorki?

Jennifer Lawrence należy do grona gwiazd, które bardzo dbają o swoją prywatność. Niechętnie opowiada o sprawach osobistych w wywiadach, poza tym nie prowadzi profilu na Instagramie. Właśnie dlatego nie dziwi fakt, że o narodzinach jej pierwszego dziecka dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się z mediów zza oceanu, które z kolei otrzymały takie doniesienia od swoich informatorów czy informatorek, a nie bezpośrednio od aktorki. Jako pierwszy poinformował o tym serwis „TMZ”. Natomiast portal „Page Six” skontaktował się z rzecznikiem prasowym Jennifer Lawrence. Niestety jak dotąd nie otrzymał odpowiedzi. 

Z relacji świadków wynika, że Jennifer Lawrence urodziła swoje pierwsze dziecko w jednym ze szpitali w hrabstwie Los Angeles. Dokładna data porodu nie została jednak ujawniona. Co więcej, nie wiadomo, jakiej płci jest pierwsze dziecko Jennifer Lawrence i Coooke’a Maroneya, a także jak ma na imię. Jeśli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.

Jennifer Lawrence i Cooke Maroney – historia związku 

Jak wspomniałyśmy i wspomnieliśmy, ojcem dziecka jest Cooke Maroney, czyli właściciel popularnej galerii sztuki, a prywatnie partner Jennifer Lawrence. Są razem od 2018 roku. Na początku 2019 roku zaręczyli się, natomiast kilka miesięcy później wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w posiadłości Belcourt Castle w Newport w Rhode Island. Pojawiło się na niej około 150 gości oraz gościń, w tym wiele zaprzyjaźnionych z nimi gwiazd. Latem 2021 roku w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, według których Jennifer Lawrence i Cooke Maroney spodziewają się pierwszego dziecka. Tym razem plotki okazały się prawdą. Gwiazda takich produkcji jak wspomniane już „Igrzyska śmierci” czy „Poradnik pozytywnego myślenia” oraz „Nie patrz w górę” urodziła na początku 2022 roku. Gratulujemy!