Filmy z Jennifer Lopez

Listę filmów z Jennifer Lopez otwiera Selena, dramat biograficzny z 1997 roku opowiadający tragiczną historię jednej z najsłynniejszych latynoskich piosenkarek, Seleny Quintanilli. Tytułowa rola przyniosła Lopez nominację do Złotego Globu oraz rozpoznawalność w branży.

W thrillerze Nigdy więcej Lopez wcieliła się w postać maltretowanej żony, która razem z córką postanawia uciec od męża-tyrana. Okazuje się jednak, że mężczyzna urządza na nią polowanie. Aby obronić siebie i dziecko, kobieta podejmuje trening sztuk walki.

Jednym z najnowszych filmów Lopez jest świetnie przyjęty dramat Ślicznotki opowiadający historię tancerek z nowojorskiego klubu go-go. W wyniku krachu finansowego z 2008 roku kobiety tracą wszystkie swoje oszczędności. Są przekonane, że za kryzys odpowiadają bogaci biznesmeni z Wall Street, którzy chętnie odwiedzają ich lokal. Bohaterki postanawiają się na nich zemścić.
 


Zobacz także: Jennifer Lopez zapowiada swoją markę kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Co wiemy o JLo Beauty? >>>
 

Jennifer Lopez – filmy i programy TV

Jennifer Lopez ma na swoim koncie nie tylko filmy, ale także programy TV. Gwiazda występowała w kilku hitach amerykańskiej telewizji. Pierwszym z nich był American Idol, produkcja wyłaniająca talenty muzyczne. Artystka pełniła w nim funkcję jurorki w ciągu pięciu edycji.

Jennifer Lopez jest pomysłodawczynią talent show World of Dance, w którym poszukiwani są najlepsi tancerze. Uczestnicy mogą reprezentować dowolny styl i występować zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Lopez wyprodukowała też program Thanks a Million, do którego zaprosiła gwiazdy show biznesu. Zgodnie z celem programu każda ze sław przekazała 100 tys. dolarów osobie, która wywarła na jej życie pozytywny wpływ.

Zobacz także:


Zobacz także: Gwiazdy, które kiedyś były biedne. Wśród nich Jennifer Lopez, Jay-Z i Sarah Jessica Parker >>>
 

Komedie z Jennifer Lopez

Komedie z Jennifer Lopez to zabawne, a zarazem ciepłe produkcje, w których miłość zajmuje pierwsze miejsce. Wśród nich warto wymienić film Powiedz tak z 2001 roku, w którym aktorka wystąpiła u boku Matthew McConaugheya. Zagrała Mary, organizatorkę ślubów, która zakochuje się w jednym ze swoich klientów. Ich relacja pełna jest nieporozumień, przekomarzania się i zmysłowego tańca.


W filmie Pokojówka na Manhattanie Lopez wcieliła się w Marisę pracującą w prestiżowym nowojorskim hotelu. Pewnego dnia kobieta zostaje omyłkowo wzięta za damę z wyższych sfer przez jednego z gości, młodego polityka granego przez Ralpha Fiennesa. Nawzajem wpadają sobie w oko, jednak Marisa decyduje się ukryć swoją prawdziwą tożsamość. W końcu kłamstwa wychodzą na jaw.

Sposób na teściową to doskonała satyra na stereotypowy konflikt na linii synowa-teściowa. W filmie z 2005 roku Jennifer Lopez wystąpiła jako Charlie, która poznaje wymarzonego mężczyznę. Na drodze do ich szczęścia staje jednak jego apodyktyczna i przebiegła matka, brawurowo odegrana przez Jane Fondę. Wzajemna niechęć między kobietami szybko przeradza się w otwartą wojnę.
 


W Zatańcz ze mną Lopez zagrała Paulinę, instruktorkę tańca, pod której skrzydła trafia nieśmiały i znudzony życiem prawnik (w tej roli Richard Gere). Mężczyzna początkowo kompletnie nie odnajduje się na parkiecie, lecz z czasem odkrywa pasję do tańca i zaprzyjaźnia się z Pauliną.

Film z Lopez pt. Jak urodzić i nie zwariować przedstawia zabawne perypetie świeżo upieczonych rodziców. Historia opowiedziana jest z perspektywy pięciu par, których losy się ze sobą łączą.

Zobacz także: J. Lo przeżywa właśnie swój moment. Jej najnowsze wyzwanie umacnia tylko jej status ikony >>>