Jennifer Lopez i Ben Affleck po 6 miesiącach poszukiwań kupili w końcu swój nowy dom. Gwiazdorskie małżeństwo zaczęło poszukiwania na początku tego roku i wygląda na to, że w końcu znalazło to, czego oczekiwało. Zobaczcie, jak wygląda nowa rezydencja piosenkarki i aktora.

Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili willę w Beverly Hills

Posiadłość, na którą zdecydowało się małżeństwo została wystawiona na sprzedaż w 2018 roku za 135 milionów dolarów, czyli za ponad pół miliarda złotych. Jednak nie cieszyła się ona popularnością, dlatego cena została obniżona. I właśnie w tej niższej cenie udało się ją kupić zakochanym.

Willa ma aż 4 hektary! Na jej terenie znajduje się 12 sypialni i 24 (!) łazienki. Dodatkowo garaż, który pomieści aż 10 samochodów oraz parking zewnętrzny. Na nim z kolei zmieści się 80 pojazdów. To jednak nie koniec udogodnień. Rezydencja zawiera jeszcze kino, winiarnię, whisky bar, spa, gabinet masażu, saunę, a nawet basen.

Obok domu znajduje się obiekt sportowy, który mieści w sobie kort do gry w tenisa, ring bokserski i salon sportowy.

Cena nowego domu Jennifer Lopez i Bena Afflecka zwala z nóg

Rezydencja w Beverly Hills, która jest teraz nowym domem piosenkarki i aktora kosztowała aż 60 milionów dolarów, gdyby przeliczyć to na naszą walutę, to cena wynosi nieco ponad 250 milionów złotych. Jednak za taką ilość pokoi i udogodnień chyba nie można spodziewać się niższej kwoty. Warto jeszcze wspomnieć, że para zapłaciła gotówką.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia luksusowej posiadłości. Jak podoba wam się nowa willa Jennifer i Bena?