Miłosny comeback Jennifer Lopez i Bena Afflecka był najgłośniej komentowanym wydarzeniem w światowym show-biznesie w zeszłym roku. Pierwsze spekulacje na temat tego, że para, która zakończyła znajomość w 2004 roku, być może znów nawiązała bliskie relacje, pojawiły się tuż po tym jak autorka takich hitu „Ain't Your Mama” rozstała się z baseballistą Alexem Rodriguezem. Powrót Bennifer, jak pieszczotliwie określano kiedyś w mediach związek Lopez i Afflecka, stał się faktem kilka tygodni później, gdy piosenkarka z okazji swoich 52. urodzin opublikowała wspólne zdjęcie z aktorem, ogłaszając całemu światu, że „Bennifer is back!”.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są zaręczeni?

Na kolejne rewelacje na temat życia miłosnego gwiazdorskiej pary nie trzeba było długo czekać. Według najnowszych spekulacji, zakochani zmienili status związku na „zaręczony”. Wszystko z powodu najnowszych zdjęć J.Lo, która została przyłapana przez fotoreporterów na ulicach Los Angeles ze swoją 14-letnią córką Emmą. Internautki i internauci zwrócili uwagę zwłaszcza na jeden szczegół, a mianowicie pierścionek z ogromnym brylantem na serdecznym palcu artystki. 

Czy szykuje się ślub roku w Hollywood? Na razie ani Jennifer Lopez, ani Ben Affleck nie potwierdzili medialnych doniesień. Przypomnijmy, że po raz pierwszy para zaręczyła się przeszło 20 lat temu, w listopadzie 2002 roku. Wówczas gwiazda muzyki otrzymała od ukochanego sześciokaratowy różowy pierścionek o łącznej wartości 1,5 mln dolarów. Sakramentalne „tak” miało paść 12 września 2003 w Santa Barbara w Kalifornii, jednak uroczystość została odwołana na kilka dni przed jej rozpoczęciem. Na początku 2004 oficjalnie ogłoszono zakończenie związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.