Filmy z Jennifer Lopez

Filmy z Jennifer Lopez bawią nas i wzruszają od końca lat 90. Publiczność zapamięta przede wszystkim romantyczne komedie z artystką. Zatańcz ze mną czy Pokojówka to najsłynniejsze filmy z Jennifer Lopez. Komedie romantyczne to nie jedyny gatunek, w jaki sprawdziła się J.Lo. Filmy z Lopez to też thrillery i dreszczowce, takie jak miasto śmierci czy oczy anioła.

Jennifer Lopez po raz pierwszy dała się poznać szerszej publiczności w filmie Selena z 1997 roku, który przyniósł jej sławę. Obraz opowiada o tragicznym życiu latynoskiej piosenkarki Seleny (1971-1995). Młoda Jennifer doskonale oddała wizerunek zamordowanej diwy. Z kolei w filmie Co z oczu to z serca z 1998 roku w reżyserii jednego z najciekawszych reżyserów naszych czasów, czyli Stephena Soderbergha, zagrała prokuratorkę u boku George'a Clooneya.

Niezwykle popularnym filmem okazał się Wedding Planner z 2001 roku. Komedia romantyczna Adama Shankmana była pierwszym filmem, w którym Jennifer mogła pokazać pełną gamę swoich umiejętności. Wcieliła się tam w uroczą organizatorkę ślubów. Z kolei Pokojówka z 2002 roku to współczesna historia Kopciuszka. Jennifer Lopez gra w niej rolę pokojówki w modnym hotelu, która przypadkowo spotyka przystojnego polityka, przyszłego senatora Chrisa. Łatwo odgadnąć, jak zakończyła się ta komedia – happy endem.

Jennifer mogliśmy następnie oglądać w słynnym obrazie Zatańcz ze mną. W filmie z udziałem Richarda Gere'a nawiązano do fabuły hitu Dirty Dancing z 1987 roku. Można zakochać się w tym filmie od pierwszego wejrzenia, od pierwszej nuty i od pierwszego kroku tanecznego. Sposób na teściową to natomiast film lekki i zabawny o relacji między teściową a synową. Niewątpliwie Jennifer Lopez i Jane Fonda okazały się doskonałym duetem.

Jak urodzić i nie zwariować oparty na bestsellerowej książce opowiada o wymarzonej ciąży. Przedstawia on uroki macierzyństwa, ale również nie zawsze proste i jasne relacje z ojcem dziecka oraz sam proces porodu. 

J. Lo przeżywa właśnie swój moment. Jej najnowsze wyzwanie umacnia tylko jej status ikony >>>

Zobacz także:

Aktorstwo to nie jedyna aktywność gwiazdy z Hollywood. Oprócz oszałamiającej kariery w świecie showbiznesu jest także odnoszącą sukcesy bizneswoman. Założyła własną produkcję odzieży, a także sprawdziła się w branży perfumeryjnej. 

Jennifer była wielokrotnie nazywana jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet, nagradzaną wieloma nagrodami jako aktorka i piosenkarka. Popularna popowa diwa stała się ikoną stylu dla wielu dziewcząt, które zaczęły kopiować jej styl i zachowanie. 

Jennifer Lopez 2020 vs. Jennifer Lopez 2021

Rok 2020 J.Lo może zaliczyć do zdecydowanie udanych. Instagram i inne media społecznościowe pełne były newsów o Jenny from the block. Do historii bez wątpienia przejdzie występ Jennifer Lopez wraz z Shakirą w przerwie Super Bowl. Wiele osób uznało go za najlepszy występ w historii amerykańskiej ligi. Czekamy, czym gwiazda zaskoczy nas w tym roku. Póki co zaczęła mocno: od odśpiewania słynnej pieśni This Land Is Your Land podczas zaprzysiężenia Joe Bidena na 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych.