Wiele polskich marek modowych osiągnęło międzynarodowy sukces. Jest wśród nich jednak jedna projektantka, która szczególnie wyróżnia się na tle konkurencji. Jej ubrania i dodatki stale wybierają światowej sławy gwiazdy, a my staramy się was o tym na bieżąco informować. Do tej pory pisaliśmy już o wielu takich sytuacjach. Charakterystyczny styl polskiej projektantki sprawia bowiem, że często już na pierwszy rzut oka widać, że to jej dzieło. Wystarczy wrócić do sukienki Hailey Bieber z charakterystycznymi kwiatami. Modelka jest jedną z największych zagranicznych fanek polskiej projektantki. Żadnych wątpliwości nie mieliśmy też w przypadku kompletu Sophie Turner czy sukienki, którą wybrała Dua Lipa. W przeszłości pisaliśmy też o tym, że słabość do projektów polskiej designerki ma Jennifer Lopez. Na Instagramie piosenkarki pojawiły się zdjęcia, które potwierdzają, że nie było to chwilowe zauroczenie.

Jennifer Lopez w sukience Magdy Butrym

Projektantką, której ubrania i dodatki uwielbiają zagraniczne gwiazdy, jest Magda Butrym. Sławy cenią przede wszystkim modele z charakterystycznymi dla niej kwiatami. Jakiś czas temu zwróciliśmy uwagę na różową sukienkę Magdy Butrym, w której Jennifer Lopez udzieliła wywiadu. Charakterystyczna róża sprawiła, że nie mielibyśmy najmniejszych wątpliwości, kto jest autorką projektu. Podobnie było też, kiedy na Instagramie zobaczyliśmy najnowsze zdjęcia piosenkarki. Jennifer Lopez pozuje na nich w dopasowanej sukience z marszczeniami, która pod szyją ma znak rozpoznawczy polskiej projektantki – kwiat.

U źródła udało nam się potwierdzić, że kreacja pochodzi z kolekcji na wiosnę-lato 2024. Fakt, że piosenkarka wygląda w niej tak, że trudno oderwać wzrok, tylko utwierdza nas w przekonaniu, że niedługo ponownie będziemy mogli napisać o tym, że w stylizacji Jennifer Lopez pojawiły się ubrania z polską metką. Dodatkowo komentarze, które pojawiły się pod zdjęciami, potwierdzają nasze odczucia. Nieskończone piękno, oszałamiająca jak zawsze, perfekcja – to tylko niektóre z nich.