Zdjęcia gwiazd z ich dziećmi są jednymi z naszych ulubionych. Niezależnie od tego, czy same je publikują czy są one wykonane przez fotoreporterów. Tym razem przedstawiamy najnowsze kadry Jennifer Lopez i jej 16-letniej córki Emme z Paryża. Duet wybrał się do Luwru oraz przechadzał się ulicami miasta miłości. Artystka i nastolatk_ (Emme używa zaimków neutralnych płciowo) wyglądały razem naprawdę uroczo, chociaż wcale do siebie nie pasowały.

Jennifer Lopez razem z córką w Paryżu. Postawiły na zupełnie inne stylizacje

Paparazzi sfotografowali piosenkarkę i nastolatk_ podczas ich wyjścia na spacer po Paryżu. Na zdjęciach wyglądają na naprawdę szczęśliwe i cieszące się wspólnym czasem razem. Trzymały się też za ręce. 54-latka i 16-latk_ postawiły na zdecydowanie odmienne stylizacje.

Autorka hitu „On the Floor” ubrała się w swoim stylu, który możemy nazwać rich mom. Wybrała białą koszulę, którą połączyła z ciemnymi dżinsami z rozszerzaną nogawką. Look uzupełniła białymi sneakersami, grafitowym płaszczem, torebką ecru, okularami przeciwsłonecznymi i złotą biżuterią. Włosy upięła w luźnego koka. JLo wyglądała naprawdę hot.

fot. MEGA / Getty Images

fot. Marc Piasecki

Natomiast, jeśli chodzi o Emme, to prezentował_ się kompletnie inaczej. I to jest jak najbardziej okay. Trzeba też pamiętać o tym, że jest on_ jeszcze dzieckiem i jej styl będzie różnił się od estetyki dorosłych. Nastolatk_ wybrał_ różową koszulę z krótkim rękawem, oversizowe dżinsy i sprane granatowe Conversy. Look uzupełnił_ nausznymi słuchawkami i czarnymi tunelami w uszach. Razem z mamą wyglądały przesłodko.

Jennifer Lopez – dzieci

Oprócz Emme, Jennifer ma jeszcze syna, również 16-letniego, Maxa. Bliźniaki są owocem związku piosenkarki i Marca Anthony’ego. Rodzina Lopez powiększyła się, gdy artystka wzięła ślub z Benem Affleckiem. Aktor ma dzieci z poprzedniego małżeństwa. Wokalistka została więc macochą 18-letniej Violet, 15-letniej Seraphiny i 12-letniego Samuela. Para często widywana jest na wspólnych spacerach i wyjściach z dziećmi. Razem tworzą patchworkową rodzinę i wyglądają na naprawdę szczęśliwych.

Zobacz także: