Jeśli chcesz odkryć, czy twój ukochany jest tym jedynym, warto nauczyć się odczytywać różne znaki oraz być bardziej świadomą swojej relacji. Może nie w każdym przypadku, ale już na samym początku relacji można stwierdzić, czy to prawdziwa miłość. Gdy odpowiesz twierdząco na przynajmniej 7 pytań, to możesz być o to spokojna.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy nauczył cię czegoś?

Zastanów się, czy nauczyłaś się czegoś od niego podczas wspólnego spędzania czasu. Dosłownie czegokolwiek. Mówimy tutaj chociażby o przygotowaniu jego ulubionego posiłku, ale też o tych bardziej intymnych aspektach – na przykład w sferze seksualnej. Jeśli chcesz spędzić z kimś całe, życie ważne jest to, żebyście obydwoje wzbogacali swoje osobowości i czuli, że nawzajem dajecie sobie przestrzeń do rozwoju.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy akceptuje to, że możecie mieć różne zdania?

Błahe kłótnie dotyczące na przykład tego, co chcecie zamówić na kolację, zdarzają się bardzo często między partnerami. Nie ma co przywiązywać do nich większej wagi. Każdy ma przecież własne zdanie. Ważne jest jednak to, aby twój ukochany też tak myślał. W przeciwnym razie małe nieporozumienia mogą powoli rujnować wasz związek.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy mu ufasz?

Wiadomo – jeśli kiedykolwiek zostałaś oszukana, to dwa razy zastanowisz się, zanim ponownie komuś zaufasz. Jednak generalnie zaufanie polega na tym, że jesteś pewna, że spędzisz z daną osobą całe życie. Czy on pomaga ci, jeśli masz jakiś problem? Czy zastajesz go w domu, myjącego naczynia, gdy wracasz z pracy zmęczona? Takie małe rzeczy mają kolosalne znaczenie, jeśli mówimy o wspólnej przyszłości.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy macie jakieś swoje ukryte znaki?

Wiele par ma jakieś swoje znaki – coś co jest tylko ich i tylko one je rozumieją. Są to na przykład intymne gesty, słowa, żarty (tak zwane inside jokes), które powstały podczas wspólnego spędzania czasu. Ważne, aby intymność wykraczała również poza sypialnię.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy szanuje twoje relacje z bliskimi?

Każda z nas ma różne relacje ze swoją rodziną. Czasem nie są one dobre. Pytanie brzmi, czy twój partner to akceptuje. Bo w końcu łatwo jest zaakceptować dobre więzi rodzinne – wydaje się to oczywiste i „normalne”. Trudność polega jednak na wspieraniu swojej ukochanej, jeśli te relacje są dalekie od ideału. Na dłuższą metę może to odegrać dużą rolę w rozwoju waszego związku.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy to właśnie do niego chcesz wracać do domu?

W życiu napotykamy na swojej drodze wiele pokus. Zawsze może zdarzyć się coś, co sprawi, że na chwilę (!) serce zabije ci mocniej do innej osoby. Chodzi o to, żeby pod koniec jakiegoś wyjścia czuć, że to właśnie do swojej ukochanej osoby chcesz wrócić. Teraz i przez resztę życia.

Zobacz także:

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy zachowuje się tak samo, gdy jest ze swoimi kolegami?

Większość mężczyzn ma swoją grupę kumpli, z którymi spędza boys time. Niestety często jest tak, że razem z nimi staje się on kompletnie innym człowiekiem niż jest przy swojej partnerce. Oczywiste jest to, że relacje z innymi mężczyznami są dla niego niezwykle istotne i nie można mu ich odbierać, ale warto zwrócić uwagę na zachowanie swojego ukochanego, gdy spędza czas z kolegami. To również dużo mówi o człowieku.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy twoja rodzina i twoi przyjaciele go lubią?

Może nie zawsze warto ulegać opiniom innych i słuchać ich zdania, ale jeśli nikt z twojego otoczenia nie rozumie, co widzisz w swoim partnerze, to może jednak warto chociaż się nad tym zastanowić. Czasem twoi bliscy widzą więcej, niż ty możesz zobaczyć.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy potrafi przyznać się do błędu?

Każdy ma prawo do popełniania błędów, bo jesteśmy tylko ludźmi. Ale czy on potrafi przeprosić, powiedzieć, że żałuje i co najważniejsze – czy potrafi się przyznać, jeśli po kłótni okaże się, że nie miał racji?

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy ma poczucie humoru?

Nie mówimy, że twój chłopak powinien śmiać się ze wszystkiego i nie brać życia na serio. Dobrze jednak, jeśli potrafi się śmiać z nietypowych sytuacji i nie bierze wszystkiego do siebie oraz na poważnie.

Sprawdź, czy twój partner jest tym jedynym: Czy nadal chciałabyś go poślubić, gdybyście nie mieli uroczystej ceremonii, wystawnego wesela, prezentów…?

Weselna gorączka może przyprawić o zawrót głowy, a zwłaszcza nas dziewczyny. Nie możesz zapominać, że ślub to tylko jeden dzień, a udane małżeństwo wcale nie zależy od tego, jak duży pierścionek masz na palcu i jak ogromne miałaś wesele.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu