Jessica Biel i Justin Timberlake tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par na świecie. Kilka miesięcy temu przechodzili poważny kryzys po tym, jak wokalista został przyłapany na czułościach z inną kobietą. Wiele osób wróżyło im rozstanie. Jednak gwiazdorska para postanowiła zawalczyć o swój związek. Wszystko wskazuje na to, że terapia małżeńska, na którą zdecydowali się Jessica Biel i Justin Timberlake, przyniosła upragnione efekty, natomiast kryzys został zażegnany. Kilka godzin temu do mediów trafiły bowiem informacje, według których aktorka i wokalista przywitali na świecie swoje drugie dziecko. O ciąży Jessiki Biel wiedzieli tylko najbliżsi. 

Jessica Biel i Justin Timberlake powitali swoje drugie dziecko! Znamy płeć

Jak podaje serwis internetowy Daily Mail, Jessica Biel i Justin Timberlake zostali rodzicami po raz drugi. Popularna aktorka urodziła chłopca na początku tygodnia. Niewiele osób wiedziało jednak o tym, że spodziewa się dziecka. 

Jessice Biel i Justinowi Timberlake'owi zależało na zachowaniu szczególnej prywatności prawdopodobnie ze względu na ostatni kryzys w związku, a także na sytuację związaną z pandemią koronawirusa. To zrozumiałe, że wyjątkowe chwile chcieli dzielić jedynie z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Mamy jednak nadzieję, że para pochwali się wkrótce pierwszym zdjęciem maleństwa w mediach społecznościowych, jak również zdradzi imię swojego drugiego syna.

Przypomnijmy, że para doczekała się pierwszego dziecka w 2015 roku. Silas Randall Timberlake, bo tak brzmi pełne nazwisko starszego syna Jessiki Biel i Justina Timberlake'a, skończył pięć lat w kwietniu tego roku.

Warto wspomnieć, że niektóre gwiazdorskie pary z radością przekazują fanom informacje o tym, że ich rodziny niedługo się powiększą. Do tego grona należą m.in. Katy Perry i Orlando Bloom. Przypomnijmy, że topowa wokalistka potwierdziła doniesienia o jej pierwszej ciąży w bardzo oryginalny sposób, bo w teledysku do utworu Never Worn White. Są również takie pary, którym (w przeciwieństwie do Jessiki Biel i Justina Timberlake'a) nie udało się utrzymać się tego w sekrecie. W tym wypadku mowa chociażby o Gigi Hadid i Zaynie Maliku - modelka przyznała ostatnio, że jej ciąża „nie jest najważniejsza na świecie", dlatego zdjęcia ciążowego brzuszka pokazuje jedynie swoim bliskim, jak również o Sophie Turner i Joe Jonasie

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik >>>