Jessica Biel i Justin Timberlake tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par na świecie. I choć jakiś czas temu przechodzili kryzys, postanowili zawalczyć o swój związek. Wszystko wskazuje na to, że terapia małżeńska, na którą zdecydowali się Jessica Biel i Justin Timberlake, przyniosła upragnione efekty, bo gwiazdorska para zdecydowała się na drugie dziecko. Ciążę udało im się utrzymać w tajemnicy (w czym warunki pandemii niewątpliwie im pomogły) – wiedzieli o niej tylko najbliżsi. Tym większe było więc zaskoczenie, gdy w lipcu 2020 roku do mediów przeciekła informacja, że Jessica Biel i Justin Timberlake powitali na świecie swoje drugie dziecko. Szczęśliwą nowinę ogłosił serwis Daily Mail, oni sami jednak nigdy nie zabrali głosu w tej sprawie. Aż do teraz. 

Jessica Biel i Justin Timberlake powitali swoje drugie dziecko! Znamy płeć i imię!

To, że aktorka i wokalista zostali rodzicami po raz drugi potwierdził właśnie sam Justin Timberlake, na łamach programu Ellen DeGeneres Show, którego był gościem w minioną niedzielę, 17 stycznia 2021 roku. Muzyk nie tylko oficjalnie potwierdził, że urodził mu się drugi syn, ale i ujawnił imię dziecka.

„Ma na imię Phineas, jest cudowny i słodki, ale przestaliśmy spać” – powiedział z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru. „Ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być bardziej szczęśliwi i wdzięczni” – dodał.

Timberlake, zapytany o to, jak to jest być rodzicem dwojga, a nie jednego dziecka, znów zażartował. „Już się nie widujemy” – powiedział, dodając, że to świetna zabawa, choć wymaga nie lada organizacji. Pochwalił także swojego pierwszego syna, który świetnie spisuje się w roli brata. 

Przypomnijmy, że Justin Timberlake i Jessica Biel pierwszego dziecka doczekali się w 2015 roku – trzy lata po tym, jak się pobrali. Silas Randall Timberlake, bo tak brzmi pełne nazwisko starszego syna Jessiki Biel i Justina Timberlake'a, skończył pięć lat w kwietniu 2020 roku.

Baby boom w showbiznesie trwa w najlepsze!

Justin Timberlake i Jessica Biel to nie jedyna gwiazdorska para, która w 2020 roku doczekała się potomka. Ten trudny dla większości rok, okazał się bardzo szczęśliwy m.in. dla Katy Perry i Orlando Blooma (topowa wokalistka potwierdziła doniesienia o jej pierwszej ciąży w bardzo oryginalny sposób, bo w teledysku do utworu Never Worn White, a urodziła pod koniec sierpnia). Rodzicami zostali także Gigi Hadid i Zayni Malik, a także Sophie Turner oraz Joe Jonas

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik >>>