Jessica Biel i Justin Timberlake przeżyli ostatnio ciężkie chwile. W listopadzie gwiazdor został bowiem przyłapany na czułościach z inną kobietą. Justin Timberlake i Alisha Wainwright, bo właśnie o tę aktorkę chodzi, trzymali się za ręce i obejmowali. W związku z tym w mediach pojawiły się doniesienia, według których Jessica Biel i Justin Timberlake postanowili zakończyć swój kilkuletni związek. Blisko dwa tygodnie później wokalista opublikował oświadczenie, w którym zdementował plotki, a także przyznał, że między nim i jego koleżanką z planu do niczego nie doszło. Gwiazdor usprawiedliwiał się alkoholem, którego tamtej nocy wypił za dużo. Jessica Biel postanowiła wybaczyć swojemu mężowi. Aktorka wierzy, że jej ukochany jest niewinny. Jednak muszą popracować na swoją relacją. W tym celu Jessica Biel i Justin Timberlake zdecydowali się na rozpoczęcie terapii małżeńskiej.

Jessica Biel i Justin Timberlake idą na terapię małżeńską!

Zagraniczne portale, na czele z US Weekly podają, że Jessica Biel i Justin Timberlake chcą walczyć o swój związek. Zależy im na wspólnej przyszłości, jak również na dobru dziecka. Przypomnijmy, że para wspólnie wychowuje czteroletniego synka - Silasa Randalla Timberlake’a. W związku z ostatnią aferą w ich małżeństwie zapanował chaos. Zwykle chętnie spędzają razem czas, ale są takie dni, gdy ciągle się kłócą i nie mogą dojść do porozumienia. Właśnie dlatego postanowili zacząć pracę nad swoim związkiem pod okiem profesjonalnego terapeuty. Czy terapia małżeńska przyniesie upragnione skutki? Mamy nadzieję, że tak.

Pary, za którymi tęsknimy - Jennifer Aniston i Brad Pitt, Kate Moss i Johnny Depp oraz wiele więcej >>>

W galerii (na gorze strony) przypominamy najpiękniejsze zdjęcia Jessiki Biel i Justina Timberlake’a, czyli jednej z najbardziej lubianych par show-biznesu.